Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no cos ty. mi chodzi o indywidualne umawianie sie z osobami z okolic na jakies odsłuchy. sam siedze czasami po kilka godzin w samochodzie zeby ustawic optymalne parametry. na ostatnim spocie pewna osoba doradzala mi zmiane wooferow inna podpowiedziala ze to moze alpine mnie ogranicza a ja sam chcialbym wiecej wyciagnac z sekcji subbass wiec takie moje widzimisie na popróbowanie klocków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inimix jasne że możemy się spotkać i podepniesz u siebie, a co znaczy że skończe u siebie

 

a no to że dziś włożyłem zabudowę do auta do końca przyszłego tygodnia prawdopodbnie instlacje położe, póxniej tłumienie drzwi i wkładamy klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić... Chociaż również jestem zdania, że warto poczekać na efekty niż robić znów ponad 200km w moim przypadku i słuchać znów tego samego, bez żadnych poprawek :) Kolego inimix, od samego początku się spinasz nie wiadomo po co, masz do nas pretensje, że nie odsłuchałeś naszych autek, my za Tobą biegać nie będziemy przecież? Uważam, że na spota przyjeźdza się po to by, pogadać, posłuchać, pośmiać się- a to wszystko w miłej atmosferze. Tyle ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak już gdzieś wcześniej pisałem, kumpel ma zajazd ok 50 km od Wrocka- Sokołowice (za Oleśnicą w stronę Sycowa, kierunek Ostrów Wlkp). Dojazd łatwizna.

 

Albo w środku (ciepełko), ale tak, hmm, 15 osób max.

 

Albo na zewnątrz (trochę mniej ciepełko), ale osób ile będzie. Jest tam taki spory namiot, gdzie robią osiemnastki, jakieś imprezy firmowe, itp. Na środku w środku jest "palenisko", gdzie można zrobić jakieś żarło (katering też można wziąć- duży wybór i naprawdę dobre żarełko) i przede wszystkim ogrzać namiot. Poza namiotem można ognisko zrobić- żaden problem.

 

Wszystko jest do dogadania. Z terminem nie powinno być problemu, gdyż teraz nie ma takiego sezonu na imprezy.

 

Mogę podjechać jakoś i zrobić zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...