Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A byliście kiedyś w sobotę lub niedziele na parkingu Factory? Poza tym że ludzi od ch... to jeszcze z każdej strony dojazd średniawy. Pomyślcie też o tych co przyjadą na spota z poza miasta... Tak więc na miejscem bym jeszcze popracował. A jeżeli chodzi o terminy mi pasują oba

 

1. Stochus

2. Marcin165

3. riws

4. Rooski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stochus

2. Marcin165

3. riws

4. Rooski

5. inspektor

 

mnie obojętne gdzie, jak nie bede miał nagłych zwrotów akcji to będę

 

stochus brakuje chęci i pogody, musze drzwi zrobić, troche zasilijacych podłaczyć ze sobą, radio wstawić i je połaczyc z systemem (ramke juz mam zrobioną), a no i na luźno wrzucić średniaka i wysokiego w podszybie, bo wena na słupki przyjedzie chyba latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli większości 15sty kwiecień pasuję, myślę, że tę datę można zatwierdzić?

Miejsce? Bielany KFC ? :rotfl:

 

1. Stochus

2. Marcin165

3. riws

4. Rooski

5. inspektor

6. tbrek

7. Gudzu + termlab (wejściowo 2 browarki, całość zbiera wygrany? czyli Gudzu :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z miejscem? Parking pod Milenijnym? Wiem że to już oklepana miejscówka ale jeżeli zostanie milenijny to załapiemy się na spot "degeneracji" hahaha. Bo oni się tam zawsze w niedziele spotykają....

 

Będzie ktoś z mocnym mono? Czymś z ok 800rms przy 4ohm? Bo niechcący kupiłem vibe black air 15" i chciałbym sprawdzić czy działa:-P

 

 

 

edit.

 

Zapomniałem o nowym stadionie na maślicach... Tylko nie wiem czy żadnego meczu nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z mocnym mono? Czymś z ok 800rms przy 4ohm? Bo niechcący kupiłem vibe black air 15" i chciałbym sprawdzić czy działa:-P

 

Będzie 2kan 1kw@4r :)

 

hehe coś ty :P ja moge nie startować co by poziom był równy :D

 

chyba że przyjedzie kudłaty ;p to będzie jeszcze wyrzej półka postawiona :D

 

albo na jednej cewce

a kudłatemu zabierze się 2 aku z bagażnika... ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie trzeba, to przywiezie się 2.2 kW w 4 ohm :) A tak serio, velocity I będzie.

 

Co do Factory- weekendy po Matki Boskiej Pieniężnej na tym parkingu są masakra. Tam się gdzieś wbić graniczy z cudem.

 

Więcej miejsca jest na Magnolii. Może być w tym samym miejscu, co ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stochus

2. Marcin165

3. riws

4. Rooski

5. inspektor

6. tbrek

7. Gudzu + termlab (wejściowo 2 browarki, całość zbiera wygrany? czyli Gudzu :rotfl: )

8. flyman7

 

Ja z kolei z pytaniem czy ktos bedzie mial jakies suby na próbę - 500W/4 lub 800W/2 - jezdze poki co bez suba i szukam cos ciekawego dla siebie :)

 

Aha, i termin 15.04 mi pasuje, bo weekend wcześniej wielkanoc ... a pozniej juz tylko na dwoch kolkach sie bede poruszal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stochus

2. Marcin165

3. riws

4. Rooski

5. inspektor

6. tbrek

7. Gudzu + termlab (wejściowo 2 browarki, całość zbiera wygrany? czyli Gudzu :rotfl: )

8. flyman7

 

Ja z kolei z pytaniem czy ktos bedzie mial jakies suby na próbę - 500W/4 lub 800W/2 - jezdze poki co bez suba i szukam cos ciekawego dla siebie :)

 

Aha, i termin 15.04 mi pasuje, bo weekend wcześniej wielkanoc ... a pozniej juz tylko na dwoch kolkach sie bede poruszal :D

 

Jak będziesz miał ochotę posłuchać to przepniemy udim rm212. ewentualnie vibe BA 15". I jak uda mi się jeszcze kilka wynalazków wezmę... A co z miejscem? Byłem dziś w Factory(MASAKRA) i w Magnolii(2xMASAKRA). A już tydzień po wypłacie więc podejrzewam że przed świętami będzie tam dużo większy młyn. No chyba że po południu będzie mniej ludzi ale wieczorem się spotykać to trochę średnio bo wypadałoby nałapać promieni słonecznych... Ja proponowałbym jednak parking przy orbice pod mostem milenijnym. Dużo miejsca, ludzi mało i nawet jak pogoda nie dopiszę to na głowę padało nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym jednak parking przy orbice pod mostem milenijnym. Dużo miejsca, ludzi mało i nawet jak pogoda nie dopiszę to na głowę padało nie będzie...

witaj u konkurencji ;) rooski. chyba "stare" forum umarło :(

 

ja bym chętnie sie dołączył ale 15 mam ważną impreze :wsciekly: może następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z mocnym mono? Czymś z ok 800rms przy 4ohm? Bo niechcący kupiłem vibe black air 15" i chciałbym sprawdzić czy działa:-P

 

 

hmm mocne mono ... 800 to nie wiele ;p

 

mozemy u mnie sprawdzić tyle ze przy 1200w rms 4 ohm

 

"a godzina najlepiej chyba 15 : 00"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rooski, będę bardzo dźwięczny za próby odsłuchania :)

 

Czy to nie Ty czasem na innym forum szukałeś 2x Vibe Air 12" lub GZ ?? Kolega chce sprzedać swojego Vibe'a 12" Mogę się go wypytać o szczegóły.

 

PS. rooski, jeżeli spot będzie 15.04 to już będzie po świętach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...