Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak już gdzieś wcześniej pisałem, kumpel ma zajazd ok 50 km od Wrocka- Sokołowice (za Oleśnicą w stronę Sycowa, kierunek Ostrów Wlkp). Dojazd łatwizna.

 

Ma to ogrzewane?

Może zrobimy jakiś spocik w ten piątek? Co?

Umówimy się wieczorem, wypijemy piwka pogadamy później pójdziemy spać rano wstaniemy i tyle :)

 

PANOWIE KTO JEST CHĘTNY NA SPOTKANIE Z NOCLEGIEM (koszt pewnie około 30 zł za osobę)?

Małe spotkanie w ten piątek 16.12.2012???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim !

Obserwując wątek spotów, patrząc na inne okolice- mam nadzieję, że u nas także uda się coś zorganizować + dopisze frekwencja ?

Oczywiście jak zejdą mrozy, zrobi się sporo cieplej, np jakaś kwietniowa niedziela...

Jak sprawa wygląda?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I temat ucichł... Za dobrych czasów audiocaru udało mi się zorganizować dwa spoty z ludzikami z Wrocławia i okolic(ba! nawet frekwencja dopisała:-) i nie było źle. I nikomu zimno nie przeszkadzało! Inimix może pamięta... A teraz już mrozów nie ma i podobno nie będzie. Więc Panowie do roboty. Składajcie furki na szybko i dajcie posłuchać:-P. Jeżeli chodzi o miejsce to we Wrocławiu proponowałbym:

 

1. Z dobrym dojazdem z każdej strony:

-parking pod milenijnym,

-Bielany,

-koronę

 

2. Centrum:

-parking pod pocztą główną

-parking pod impartem(obok wesołego miasteczka przy moście grunwaldzkim)

 

3. Pod Wrocławiem:

- plaża przy stawie w Jelczu-Laskowicach

- zajazd przy trasie Wrocław-Lubin

 

Wszystkie miejscówki są darmowe, można w spokoju posłuchać sprzętu i blisko są restauracje gdzie można skoczyć coś zerzre... tzn zjeść. Termin dowolny jak dla mnie... Byle po południu:-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...