Skocz do zawartości

Moje przygody z klockami caraudio


Wolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co dodam to model 240.4 dłuuugo działał sobie na 2 kanałach plus zmostkowane pozostałe 2 , nie przemęczałem go raczej choć czasem się "wysilał".

Znamionowe "obciążenie teoretyczne" cały czas 4 ohm...pod koniec szukania głośników zapiąłem mu wofery na dwóch mostkach tak zachciało mi się pobujać membranami i kicał zacnie ale ni z tego ni z owego kiedyś po prostu "klękł" :zawstydzony: być może dlatego, że nie był HC ? :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1x 650W 1Ohm :szok: Nawet nie mam chyba takiego pojedynczego bezpiecznika...

 

A więc pytanie, czy ktoś z okolic W-wy ma suba 2x2ohm, żeby wpiąć w instalkę mojego AA? Chciałbym zobaczyć, na co go stać w sekcji niskotonowej w takiej konfiguracji :zawstydzony:

ja pierdziusam , ta tutejsza maniera , wykręcanie wzmacniaczy na "lewa stronę ".

To że Jaguar jest na tyle mocny by pociągnąć pług , nie oznacza ,ze można nim orać pole :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziusam , ta tutejsza maniera , wykręcanie wzmacniaczy na "lewa stronę ".

To że Jaguar jest na tyle mocny by pociągnąć pług , nie oznacza ,ze można nim orać pole :szok:

Dlatego napisałem od razu, że jest to pytanie teoretyczne, dla zgłębienia wiedzy o własnym wzmacniaczu.

A swoją drogą, ciekawi mnie, jak grałby pod subem przez paręnaście minut w porównaniu z jakimś wzmacniaczem wypowo pod suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...