Skocz do zawartości

Historyczne tematy dot. Car Audio


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio może nie z nadmiaru czasu ale z checi poznania informacji dot. starszych cenionych klocków, opinii na ich temat i ogolnie cos sie działo w świecie CA w Polsce jeszcze za czasów np PASCA. Chodzi mi o tematy z przed 2006 roku. Wszystkie obecne fora CA:

 

SCA, nowy (audiocar), tuningforum.pl itp.. bazuje tylko na danych, prawidlach dot. wszystkiego po 2006 roku. Wyczytałem ze kiedys był stary audiocar.pl , czy gdzies mozna poczytać sobie topic'i tam sie znajdujące?

 

Nie chodzi mi o rożnego rodzaju przepychanki jak była PASCA itd. bo o takich rzeczach też czytałem w niektorych żrodłach tylko o wiedze i opinie tych "starych wyjadaczy", którzy tak jak my teraz czynnie i z zapałem drążyli nurtujące ich tematy. Z doswiadczenia wiem Ci co kiedyś "przegryźli" wiele tematów, pozostawał po tym jakis ślad w formie opinii, wymiany informacji itd.. Teraz zauwazylem ze tylko przeglądają forum i od czasu do czasu może cos napiszą ale tak naprawde im sie poprostu już nie chce (mimo ze mają wiedze na ten temat).

 

Jak wiecie gdzie można znaleźć takie strony/informacje/linki do testów/pdf'ów z jakichs archwialnych czasopism CA (ktore kiedys mozna było kupic w PL) to bardzo poproszę.

Przypuszczam, że nie tylko ja by o tym poczytał ale i wielu innych równiez.

 

Pozdrawiam

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiocar padł i dane poszły się paść.

 

A na tuningforum.pl masz posty od 2002roku więc dosyć stare - i nawet fajne kwiatki da się tam odkopać.

 

Mam trochę gazet starych - carhifi, automedia i coś tam jeszcze. Ale skanowac mi się tego niechce. Zresztą nie wiem czy można nawet - jak tam z prawami autorskimi itp. Na soundoff.pl pojawiło się kilka przeklepanych artykułów własnie z tych gazet (m.in o Xes m1, hx-d2) - może coś z tego dalej będzie bo to dobra inicjatywa żeby nie puszczać w zapomnienie tych starych artykułów. Z rzeczy teraz na topie - jest np. test xtant'a 603'ki z x'em po odpowiedniej stronie. Pewnie pare osób miało by chętke na ten test :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na sound off tam moze na forum troche bedzie

 

no tamto forum juz "przejechałem" w szerz i wzdłuż :D (żądny wiedzy i ciekawych informacji)

 

Fora , wtedy żyły jeszcze bardziej swoim życiem niż teraz. Nie sądze ,żebyś dowiedział sie czegoś o tym co sie działo za czasów pascki

 

o cześć to mnie troche zaskoczyłeś , myslałem ze bylo inaczej i cos chlopaki pisali......

 

Mam trochę gazet starych - carhifi, automedia i coś tam jeszcze. Ale skanowac mi się tego niechce. Zresztą nie wiem czy można nawet - jak tam z prawami autorskimi itp. Na soundoff.pl pojawiło się kilka przeklepanych artykułów własnie z tych gazet (m.in o Xes m1, hx-d2) - może coś z tego dalej będzie bo to dobra inicjatywa żeby nie puszczać w zapomnienie tych starych artykułów. Z rzeczy teraz na topie - jest np. test xtant'a 603'ki z x'em po odpowiedniej stronie. Pewnie pare osób miało by chętke na ten test :hyhy:

 

ojciec, nie wziałbys je na spota? (jesli bedziesz i byłbys tak miły pożyczyc to chętnie bym sobie poczytał) .

Druga sprawa ten test...... to jest bardzo ciekawe co piszesz :hyhy: , gdzie mam sie ustawić w kolejce po niego :hyhy:

 

 

wlasciwie szkoda, ze nie ma juz tak dobrego pisma jak "auto car hi-fi & tuning"

w necie nie ma juz tak dobrych testow i porownan

 

no wlasnie ......... , prenumeratka by poszla jakby to bylo nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba by wiesz z kim pogadac i reaktywowac gazete

choc strona nadal istnieje ;)

 

ja chcialem zaplacic za poprzednia i ...sie skonczyla gazeta

mam chyba wszystkie

to moja biblia :)

 

przywoź jutro na spota. Białe rękawiczki na allegro juz zamowiłem, coby nie pobrudzić i nie potłuścić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całą stertę starych gazet, polskie niestety kiedyś w zaćmieniu wywaliłem, ale te w języku Goebbelsa udało mi się znów wyszukać. I jest w nich oczywiście masa ciekawych testów. I nie myślę tu o czasach typu 2002, a raczej 1994-2000. Wcześniejsze gazety też mam, ale nawet w Niemcowni wiele się nie działo na początku lat 90. Z ciekawostek - jest test Alpine 7906R z 1991 czy 92. Ale podobnie jak Wolfowi - nie chce mi się ich skanować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam trochę gazet starych - carhifi, automedia i coś tam jeszcze. Ale skanowac mi się tego niechce. Zresztą nie wiem czy można nawet - jak tam z prawami autorskimi itp. Na soundoff.pl pojawiło się kilka przeklepanych artykułów własnie z tych gazet (m.in o Xes m1, hx-d2) - może coś z tego dalej będzie bo to dobra inicjatywa żeby nie puszczać w zapomnienie tych starych artykułów. Z rzeczy teraz na topie - jest np. test xtant'a 603'ki z x'em po odpowiedniej stronie. Pewnie pare osób miało by chętke na ten test :hyhy:

 

Jestem w posiadaniu jeszcze kilku/nastu testów w których brałem bezpośredni udział, ale zawsze znajda się malkontenci z tekstem o " odgrzewanym kotlecie ".

Na ukończeniu są dwa nowe opracowania kolejnych samochodów , ale Jędruś coś jest mało zmotywowany do ich zakończenia. Chcę publikować jedynie materiały w pełni dopracowane , na takim poziomie jaki jest dla mnie osiągalny.

Edytowane przez nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu jeszcze kilku/nastu testów w których brałem bezpośredni udział, ale zawsze znajda się malkontenci z tekstem o " odgrzewanym kotlecie ".

Na ukończeniu są dwa nowe opracowania kolejnych samochodów , ale Jędruś coś jest mało zmotywowany do ich zakończenia. Chcę publikować jedynie materiały w pełni dopracowane , na takim poziomie jaki jest dla mnie osiągalny.

 

ja do nich nie należę.... jak dla mnie może być surowy tekst nawet notatniku jak bym mogl go otrzymac jeszcze dzisiaj/jutro :ok: ..... artykuly o M1 i HX-D2 ....... zajebiste (w tej chwili nie mogłem znaleźć innego słowa bo czytałem je kilka razy ) :super::padam: ja chce więcej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3 niestety mnie nie bedzie, ale gazetki mam (jednak nie wszystkie)

mialem gdzies adres niemieckiej strony na ktorej bylo bardzo duzo prasy w *.pdf

bardzo roznego rodzaju i z roznych krajow

oczywiscie ca tez

 

nakamichi jednak nie mam 3 pierwszych numerow :(

jak masz bardzo chetnie przygarne

 

moza jaka reaktywacja?

Jest duzo chetnych na taki rodzaj gazety

moze avt bylo by zainteresowane rozszerzeniem dzialanosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...