Skocz do zawartości

jakie uzywane radyjko do 400zł z 3rca i aux


spiidy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam radyjka używanego tak do około 400zł.

Zależy mi na minimum dwóch wyjściach RCA ( sub i przód), najlepiej zeby były 3 i wejściu aux ponieważ będzie ono za fabrycznym radiem a przed wzmacniaczami schowane w schowku.

Wygląd jest również nie ważny, nie musi odtwarzać mp3 a może być nawet na kasety.

Wiem ze kwota jest nie za wysoka , zastanawiam się nad którymś z :

1-CDA 9812 RB( plus adapter z wyjścia na zmieniarka na jack..) ,na allegro są takie nazwane np "ALPINE wejście sygnału AUX kostka Line-In"

jeżeli to nie zadziała proszę o informację żebym nie kupił i nie żałował Smile

2-CLARION DXZ818RMP

3-Pioneer DEH-P6900IB

oczywiście mogą być też inne modele Smile

w aucie siedzi RNS-E którego nie chce się pozbywać, kenwood ps 150 + vibe se-k 165mm i rodek 1900n + 2x rainbow amboss 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc wolał bym coś z aux-em z tyłu ze względu na miejsce w jakim będzie zamontowane radyjko, bo non stop byla by w nim wtyczka przez którą moge nie zamknąć schowka choć jezeli jest to bardzo dobre radio napewno cos da sie zrobic.. jutro sprawdze czy wejdzie ta wtyczka.

A jak ma się on do CDA 9812 RB ? bo czytałem o nim bardzo duzo pozytywnych opinii i był u mnie na pierwszym miejscu.. i przemawia za nim też fakt ze ma 3xRCA a JVC KD-SH909R ma dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas meczy mnie temat tego alpine.. miał ktoś to radyjko ? o deh p77mp słyszalem ze gra dobrze ale lepiej poszukac starego clariona /alpine.

Kurde zawsze slysze opinie, ze najlepiej gra alpine, clarion, wysokiej klasy pioneer ale o jvc dośc mało. czy ten model jest wyjątkiem czy jest to poprostu jakas

na stronie http://www.audiophile.pl, jak i aukcjach allegro czytalem o JVC KD-SH909R oraz 99R że mają " Pozłacane styki wyjścia liniowego ( x 2 pary ) " dlatego tak napisalem, rozumiem ze jest tam błąd wiec przepraszam :)

Edytowane przez spiidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc bluetooth usb itp mi są nie potrzebne bo podnoszą cene radyjka a i tak nie uzyje chyba ze będą w radiu które zagra bardzo dobrze i zmiesci sie w cenie :cool:

kurde tych kaseciaków nie znalazlem na allegro i ogolnie w necie na sprzedaż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię JVC KD-SH909R :) jest w takiej cenie ze nawet jak nie będzie trafnym wyborem chociaż wygląda na to że będzie, będę mógł poszukać innego za niedługi czas a z opisów znalezionych w internecie wygląda na to ze jest tym co szukam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię JVC KD-SH909R :) jest w takiej cenie ze nawet jak nie będzie trafnym wyborem chociaż wygląda na to że będzie, będę mógł poszukać innego za niedługi czas a z opisów znalezionych w internecie wygląda na to ze jest tym co szukam :)

 

 

Bardzo dobry wybór.

 

Miałem zarówno 909R jak i Pioneera 77MP oraz wspomnianą Alinke 9812RR

 

Najlepiej wspominam właśnie 909R (oraz na równi 9104R) jak dla mnie grały świetnie a za te pieniądze są bez konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupię JVC KD-SH909R :) jest w takiej cenie ze nawet jak nie będzie trafnym wyborem chociaż wygląda na to że będzie, będę mógł poszukać innego za niedługi czas a z opisów znalezionych w internecie wygląda na to ze jest tym co szukam :)

 

 

Moge sprzedac swoje za 300zl w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...