Skocz do zawartości

Wymieniać RM V21 i RM V41 ?


M@riusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, a to ciekawe... Ze zwrotką nie ma problemu bo i tak aktywka jest, a gainy na obu kanałach trzeba będzie regulować, może trafię i ustawię tak samo, oczywiście na pokrętle bo czy będzie idealnie to samo to moje gumowe ucho nie usłyszy :P Ale zrobię mute na wszystkich kanałach i będę ustawiał tweeterki. Dzięki Marcin. Edytowane przez ery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Użytkownik ery dnia 13 styczeń 2011 - 16:56 napisał

Dobra panowie, nie bijcie ...a należy Ci się że wpadłeś na pomysła o sprzedaży malucha

Bo nie pomyślałem o nim wogle, przyszedł w gratisie to przyszedł choć taki gratis to nie był bo zapłaciłem za wzmaki 1500 pln, to myśle sobie sprzedam małego i trochę kasy się wróci :rotfl: A co do drugiego malucha to tak pomyślałem żeby kupić SA50 jak napisaliście że taki dobry + Dual Mono na woofery, chyba że wooferki podłącze pod Four w mostku, zobaczymy ;)

 

Ucho nie usłyszy, ale woltomierz pomierzy

Też fakt :ok:

Edytowane przez ery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, co ma być to będzie, zakupiłem wzmacniacz Genesis Four Channel

 

 

Czy to oznacza że RM-V41 idzie na sprzedaż?...

Najprawdopodobniej, ja nie zbieram klocków na półkach :wink: Oczywiście najpierw muszę podłaczyć Gienki i sprawdzić czy wszystko ok z nimi. A co, zainteresowany :?::wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej, ja nie zbieram klocków na półkach :wink: Oczywiście najpierw muszę podłaczyć Gienki i sprawdzić czy wszystko ok z nimi. A co, zainteresowany :?::wink2:

Właśnie jestem na etapie poszukiwania wzmacniacza, XM-y gdzieś wymiotło więc może naciągnąłbym trochę budżet... choć trochę się obawiam czy RM nie będzie za jasny na górze ( mam dls ps6 pod alpine 9884) ale jestem ciekaw tego pieca i chętnie bym go przećwiczył u siebie w autku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...