Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również dziękuje za spota, tym razem pierwszy przyjechałem i ostatni wyjechałem :D Narazie może wstrzymam się z omawianiem "grających" bo jeszcze się okaże że eksperta zgrywam :D

 

Dzięki Radek za wypożyczenie U-Dima, na pewno szybka przepinka pokazała że jednak da się z AWX'a więcej życia wyciągnąć. Zobaczymy co po dłuższej zabawie zagra pod nim system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem cały i zdrowy, dziękuję wszystkim obecnym za ciekawe spotkanie.

Przepraszam bardzo ale ja wyjechałem ostatni :P

Jednak ja troszkę napiszę bo muszę oddać sprawiedliwość Backonikowi ponieważ nie było okazji.

Niestety weszliśmy do "zimnego" auta i zacząłem trochę marudzić że to nie tak że tamto krzywo, jednak po rozgrzaniu się klocków wszystko zaczęło wracać na swoje miejsce,

o ile wcześniej narzekałem na Wf tak muszę sprostować że bas wydobywa się z nich na przyzwoitym poziomie, natomiast co do końca mi nie podeszło to szpilka

jednak nie jestem zwolennikiem "tylu" detali.

Zaskoczeniem natomiast było dla mnie gra Tw u Mamusy mam tu oczywiście na myśli stosunek ceny do jakości, no i Wf Kamil trza dowatować trza :cisza::)

Kamil miałeś dla nas jakąś niespodziankę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za miły spędzony czas.

Poldar, Twoje tweeterki to całkowicie nie moje granie. Wf pięknie grały aż chcialo się słuchać.

Może następnym razem przepniemy proca i zobaczym różnicę między 701 a 800.

Resztę trza było by wystroić, jak sam mówiłeś jest bałagan na scenie.

Mamusa bardzo fajnie te tweeterki grają tylko troche gigantyczne. Fajnie spięty system, jak na budżetowe granie jest zayebiscie.

Dawida autko znam i jest napewno dużo lepiej niż te jego stxowe granie.

Woofery lepiej grają niż sub. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie u Backonika znam i ogólnie wiemy o co chodzi, średniaki aktualnie odbiegają od reszty, ale trzeba to wszystko postroić, co najlepsze, jest to jedna z bardziej akceptowalnych dla mnie szpilek jaką słuchałem, basu jest dużo, mega tłusto dla mnie  :) 

 

Auto Mamusy to klasa sama w sobie jeżeli chodzi o budżetówkę z na prawdę dobrą dawką emocji, TW gra bardzo fajnie, AWXy dodają fajnej średnicy ale przyzwyczajenie do mojego kicka jednak bierze górę i AWX ma go za mało, jest pierdziawkowo do DLSów, ale to inna liga głośników, bo znów one zjadają DLSy na średnicy. Najlepsze że sub 12cali który nadąża za wooferkami 15nastkami, no i słucham panowie, gdzie te muły od STX'a? 12stka w klozecie szła bardzo szybko i nisko!

 

Auto Poldar, no tu moje wielkie rozczarowanie gdzie przez telefon były ohy ahy a wyszła lipa(dla mnie), dego master, bardzo super zestaw, TW kompletnie nie moje granie, zero emocji na wyższej górze, bardzo mocna średnica, scena przy gałce od biegów(no prawie) ze względu na fenomenalne woofery które zapieprzają jak trzeba, a z nimi aliante, coś wspaniałego. Jednak moja miłość do przesyconego szczegółem xtanta z morelową nutą brzmienia nie pozwala mi żyć i dzięki takim autkom wiem co chce. Jeżeli chodzi o granie wooferów i suba, to z czystym sumieniem, sory Gazownik ale u Ciebie WF i SUB to pierdzenie, pitu pitu i raczkowanie! U Poldara jest bas na klate, mega szybki, mega mocny! Tak gra master i aliante! Ale wysokie u Gazownika lepsze zdecydowanie :)

 

Auto Burego nie słuchałem, ale dzięki za przestawienie mojego błędu w memorkach i zapis ust na 6tce  :wstyd:

 

Auto Daniela, BMW 3. Auto niewyposażone, ale można posiedzieć przy nim i ogarnąć bardzo fajnie już za małe pieniążki. STX 8cali w szczelinie robi zamieszanie!

 

Auto WojtkaL gra już dużo lepiej niż pod systemem który był oryginalnie, jest duża poprawa, przy niskich głośnościach miło się tego słucha, ale długa droga jeszcze niestety.

 

 

 


Dawida autko znam i jest napewno dużo lepiej niż te jego stxowe granie.
Woofery lepiej grają niż sub.
Dzięki :) Niestety, trzeba odkładać kasę i kupić coś swojego na woofer. A TW faktycznie, ciągnie wysoko jak i pasmo przenoszenia tak i scene, ale trzeba go ogarnąć piecem. 

Teraz wiem że długa droga mnie czeka jeszcze, bo wymiana subwoofera, wooferów i wmontowanie pieca dla TW. Następny spot będzie może już z nowym systemem. 

 

 

Teraz nieprzyjemności :D Mamusa! Oddawaj kase i śrubokręt  :wsciekly: Chyba że zawinąć mogę tego ładnego Orionka XTR  :rotfl:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Teraz nieprzyjemności Mamusa! Oddawaj kase i śrubokręt   Chyba że zawinąć mogę tego ładnego Orionka XTR    

 

Że śrubokręt to wiem, ale kasę za coś winny jestem? :D Możesz bić, ale nie pamiętam xD

A Oriona nie oddam, mam niecne plany co do niego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam w piątek 09.05.14 będę w Szczecinie. Proszę o namiar na dobry sklep Car Audio z okablowaniem. W wujku google znalazłem Audion Car Hi FI - Dworska 38 oraz Auto-Fan - Rostocka 139, może jakieś inne sugestie ??? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...