Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nom ciekawie gra ten Rockford :) Wg mnie to jest sub do odstresowania :) Aliante też niczego sobie u Mańka (wredota nie chciała go podkręcić!), pukawka gra dość fajnie jak na jego kabaturę pomieszczenia :rotfl: O instalacji Radka napiszę w jego wątku jeżeli pozwoli.

 

A co do cierpliwości to skończyła się na poprzednim zlocie a ten zrobiony został z grzeczności :) W sumie dla Mańka i dla Burego :) Główną atrakcją było auto Burego, którego chciałem posłuchać i już się umawiać, kiedy zadzwonił do mnie Maniek i powiedział że w niedziele będzie trochę słuchania no i w sumie wyszło jak wyszło że spot był u mnie. Przy okazji poznaliśmy nowych członków zachodniopomorskich zlotów których pozdrawiam :)

Co do odsłuchu mojego auta, jeżeli będę już miał komplet i będę w okolicy ZS to dam znać Buremu, jednak puki drzwi nie zrobię jak Bóg przykazał to wooferków niema co słuchać na paśmie 100-400 :) Ale teraz na to jest za biednie w kieszeni i totalnie za zimno :)

Nie ukrywam że z ledwością poskładałem auto po rozbiórce podłogi i bagażnika w celu kilku zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...