Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślibórz buduje i obawia się że nie zdąży na tą datę :D Żartuję, będe na 100% tym razem, a czy "zagram" to się zobaczy :D

 

17 września

Audio Fuck Fest List :

 

1. ArkuS + Narzeczona;

2. Dawid-SS + Kotek ;

3. Bzyku123 + Dziewczyna;

4. Mamusa + partnerka(?);

 

P.S Tak przy okazji pytanko mam, wspomoże ktoś docięciem 2 dystansów pod średniaki? Aktualnie nie mam dostepu do frezarki, a zabudowa stoi w miejscu mimo że sprzęt jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, o której o której, jak sam nie powiem to nikt nie powie, tylko marudzić potrafią. Żebyście tylko przyjechali a nie znów ja i Irek we dwóch będziemy musieli kiełbache wpieprzać!

Godzina 15 wszyscy u mnie, jak ktoś nie może to pisać że dopiero z pracy o 14 wychodzi, obiadu nie jeść, zabrać ze sobą, gril duży, kobietą kazać się szykować już wcześniej. Nie zapomnijcie zabrać napoi i chleba :P Bo o kiełbasie i mięchu to każdy pamięta.

Nie ukrywam że spot chyba bardziej do pogadania przy tym grilu niż posłuchania, bo każdy ma jakiś PROGRESSSSSS... Nawet ja radia nie mam :D Ot kutwa organizator imprezy :D

Ode mnie będzie jeszcze koleżanka z chłopakiem bo on coś ma zaczątki audiofana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...