Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hehe, wlasnie pracuje do 21 w srode... bardzo chętnie bym wpadł.

Dawid gdzie Ty mieszkasz w Stargardzie?

A czwartek?

Dawid, Bury - a Wy jak w czwartek?

Sorry że mieszam, ale lepiej się w większym gronie spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź przestań:) Ja auto zmieniłem miesiąc temu i trafiło na Alfę 166. Włosi nie przewidzieli, że ktoś może chcieć mieć radio... wyglądało to tak jak w załączniku, a teraz się rzeźbi. Jeszcze z warstwę lakieru położę i idę spać:)

Widziałem Twój wątek. Z autem to podobnie jak ja: 2 miechy temu Audi kupiłem. Jak zobaczyłem drzwi po zdjęciu boczku to zawału prawie dostałem - zero blachy wewnętrznej. Dwa profile w poprzek i koniec :( Kombinuję jak koń pod górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja bym wpadł, ale kurcze czwartek nie pasi bo jest woodstock koło mnie i tam będę się bawił :)

a mam już czym się pochwalić :)

właśnie dzisiaj skończyłem słupki, wysokie tony mam na wstęgach, ogólnie z przodu siedzi 3way, a za suba mam 2x eg12

jak coś to po niedzieli jestem wolny i wtedy pisał bym się na jakiegoś spota

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja bym wpadł, ale kurcze czwartek nie pasi bo jest woodstock koło mnie i tam będę się bawił :)

a mam już czym się pochwalić :)

właśnie dzisiaj skończyłem słupki, wysokie tony mam na wstęgach, ogólnie z przodu siedzi 3way, a za suba mam 2x eg12

jak coś to po niedzieli jestem wolny i wtedy pisał bym się na jakiegoś spota

W czwartek już Woodstock jest? Przestań. Słuch se tylko uszkadzasz i nie będziesz słyszał zalet tych swoich wstęg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja trochę się spóźnię. Ale chyba nie aż tyle co Niedźwiedź :) Będę około 17:30. Kiełbaski na grilla już mam zakupione :) Dawid gdybyś był przy okazji w sklepie to kup mi bochen chleba bo zapomniałem do tej kiełbachy - oddam Ci kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...