Skocz do zawartości

Gazownik - zmagania z CA i nie tylko


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna ale czy ktos potrzebuje to inna sprawa :)

 

Jak masz skuteczne głośniki to wystarczy ci kilka pierwszych wat ze wzmacniacza

 

Sprawdz jaka skuteczność maja twoje głośniki

Sprawdz z jaka srednia głośnością słuchasz systemu

Policz teoretycznie z jakiej mocy ze wzmacniacza korzystasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ale u ciebie znam tylko ta jedna wartosci.... duzo :D

Oczywiscie, że tak  :)  ale skoro jesteś w stanie używając b40 i głośników o wysokiej skuteczności zbudować system, który zagra z poziomem głośności jaki uważam za duży czy też wysoki, to  czekam z niecierpliwością na odsłuch... myślę że nie tylko ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B40 jest w stanie zasilić system przedni, ale niewymagający i nie przeznaczony do głośnego słuchania.

Osobiście słuchałem tak Tempo 6 kawał czasu temu i dawał radę nawet dość głośno przy odpowiednim ich odcięciu od dołu i z subem.

Myślę, że z powodzeniem mógłby zasilić taki zestaw czy np. Proa Simplex w samochodzie u osoby, dla której głośność nie stanowi priorytetu.

Fakt jest taki, że dysponuje prawdopodobnie około 2 razy większą mocą, niż końcówki radiowe, a i na nich da się dość głośno posłuchać, często nawet bez odcięcia najniższych częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


B40 jest w stanie zasilić system przedni, ale niewymagający i nie przeznaczony do głośnego słuchania.

Ja bardzo podobnego zdania jestem na temat b40.

 

 


A słuchałes w zeszłym roku?
W tym jak skończę to zapraszam :)

Ja nie słuchałem ale mam nadzieję na taki odsłuch, oczywiście z b40 w roli jedynego wzmaka pędzącego system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...