Skocz do zawartości

Gazownik - zmagania z CA i nie tylko


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


piecyki są nad wnęką koła czy dalej?

 

Piece są nad wnęką koła.

Wszystko przemyślane zostało i nie jeden film oglądałem "na niby" przez te przemyślenia.

 

Cała idea była taka żeby pod subem była przestrzeń jak by to ująć , bez audio. Tak aby nie trzeba było ruszać , wyciągać, przesuwać suba podczas strojenia , oceny technicznej itp. Taki priorytet wymógł umieszczenie piecy nad butlą. Zabudowa pod piecami posiada otwór rewizyjny do sprawdzenia legalizacji butli raz do roku. Chłodzenie też już przemyślane. Teraz jest cała zabudowa wytargana , dzisiaj z Sinoff'em będziemy dzielnie walczyć z obiciem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojawiał się jakiś tam zarys niższych rejestrów. Jeszcze nie wiadomo jak efektywne głośniki były pod tym gienkiem.

 

Ja również jestem zwolennikiem zapasu mocy jeśli chodzi o woofer (i niżej). Zawsze to lepsza kontrola, dosadniejszy kick i  "bas" z woofera- jeśli tak można to nazwać

gazownik odpowiedz na moje pytanie ;) ( #305) Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wg mnie przesadzasz. Około 400W na u-Dim SL210 to chyba nie jest za mało...

Mozna różnie suba traktować i u gazownika mostek z x2400 przy wysokich poziomach głośności pracował na granicach swoich możliwości. Przy innym glośniku z wyższą  skutecznością pewnie oddawana przez wzmaka moc byłaby ok.


 

 


A u mnie cały system przedni grał w zeszła sobote z b40.... cały :)
I nie było mało

Rozumiem, że przyjmujesz określenie dużo/mało wedle moich kryteriów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przesadzasz. Około 400W na u-Dim SL210 to chyba nie jest za mało...

 

wg mnie nie, po za tym co to za porównanie, dwóch różnych subów , co dla jednego jest ok dla drugiego lepiej jak jest więcej.

 

 

A u mnie cały system przedni grał w zeszła sobote z b40.... cały

I nie było mało

 

U mnie w alero gra front na samym radio - aktywnie, Iza twierdzi że do normalnego słuchania wystarczy, a i zawody wygrywało auto na samym radio i mało nie było - wystarczało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tomek czy procek będzie zmieniany

Na chwilę obecną raczej nie.

 

 

 


U mnie w alero gra front na samym radio - aktywnie, Iza twierdzi że do normalnego słuchania wystarczy

Tylko że ja słucham nie normalnie....i tu jest grandes problemos bosz juszss troches przygłuschos jesss chybass

 

 

 


gazownik odpowiedz na moje pytanie ;) ( #305) Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw porównania

 

Odpowiedź padła (#311)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja słucham nie normalnie....i tu jest grandes problemos bosz juszss troches przygłuschos jesss chybass

Sam mam tendecje do głośniejszego odsłuchu :D

 

Gazownik'u, będę w pl na przełomie września/października, wiem że jesteś za pracowany, myślisz że dało by rade ustawić się na jakiś odsłuch(o ile system wstanie do tego czasu :hyhy: )?

I pewnie jedynie dało by radę w ciągu tygodnia, ale mógł bym np: podjechać nawet pod Twoja pracę etc. by było Ci to na rękę :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o ile system wstanie do tego czasu :hyhy: )?

Chyba wstanie. Jest 3:45 a ja nadal w garażu zabudowę rzeźbię... już chyba mam dość...

 

 

 

I pewnie jedynie dało by radę w ciągu tygodnia, ale mógł bym np: podjechać nawet pod Twoja pracę etc. by było Ci to na rękę

 

Spoko , noł problemos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka w/g Ciebie jest definicja mocy żeby można było napisać/powiedzieć "nie było mało" ???

 

Nie mocy a glosnosci z jaka grał system :)

 

Rozumiem, że przyjmujesz określenie dużo/mało wedle moich kryteriów

 

Ale u ciebie znam tylko ta jedna wartosci.... duzo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...