Skocz do zawartości

Prostownik


bamc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 6 miesięcy temu...

W razie czego są opcje zasilaczy, te mimo nawet spadku do 12V ładują aż miło, a koszta ok 200zł za porządny.

Zasilacz nie jest mi potrzebny, raczej myślałem o tym by Ctek pomagał nieco w zbilansowaniu zasilania przy strojeniach.

Nie ma zasilać systemu jako takiego - jedynie wydłużać czas odsłuchu na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jako właśnie supply, po 30 minutach XXL mówił dość i system się wyłączał.

Teraz rozumiem.

To co napisałeś wcześniej odebrałem w ten sposób, że Ctek w ogóle nie startował.

Z ciekawości - po jakim czasie w takim razie XXL był w stanie wydoić Ci sam, niczym nie "podparty" akumulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Teraz zrobiłem zasilacz który przy 12V ma 67A, i na nim mogę grać ile chcę, mniej się grzeje i pracuje perfekcyjnie.

 

Ile zrobienie takiego cuda kosztuje ?

Bo ja ostatnio dłubałem z zasilaczem z komputera, ale tam max. mam 13A, do tego spadki na 11V przy mocniejszym obciążeniu :/  Pewnie jak bym kupił mocniejszy jakiś typu 700-800W od renomowanej firmy typu Corsair i go przerobił, pewnie miał bym te 40-50A, ale znów przerabiać i itp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastek mxs10 jako suply tez wiele nie da bo zapodaje tylko 10A, mam takiego i tak po prawdzie nie wiem po co to suply z takim małym prądem;) Co do wydajniejszych zasilaczy to najtansza opcją chyba będzie serwerówka bo tam prąd pod 100A dochodzi w niedużych pieniądzach:) Co do laboratoryjnych to np mam taki za 200zl ponad i ma 5A;) Więc taki wydajny to jak ktoś wspomniał z 3k albo i jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i zegara nie trzeba znow ustawiac;)

 

Zegar w nowych autach to najmniejszy problem :)

 

zachować kolejność odpinania akumulatorów, a jeszcze bardziej przy ich podpinaniu, zaprogramować od nowa klucze, szyby, dach, fotele, lusterka, preferencje radiowe, siłe nawiewu, temperaturę z każdego nawiewu, czy mają działać czy być zamknięte.... i kilka innych opcji których pewnie jeszcze nie znam. 

A tak zapinasz ctek na głównym i.... z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...