Skocz do zawartości

samochód z bardzo dobrą akustyką


sensati0n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po oględzinach w serwisie volvo wyszły do naprawy jakieś duperele w stylu tuleja wahacza, drążek kierowniczy, i jakaś tam uszczelka, i nie był nigdy poważnie rozbity. A największa wada to że plastiki w bagażniku dość mocno hałasują, będzie troszkę roboty z wygłuszaniem :)

 

Z wyposażenia to ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, 4xPoduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Skórzana tapicerka, Tempomat, Lakier metallic, Hak, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Komputer pokładowy, Podgrzewane siedzenia, i chyba tempomat ale nie dam głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo... Autko eleganckie;) Każdy ma inne upodobania i lubi inne marki. Ha! No i na pewno, każde auto ma swoją HISTORIĘ! Nie ma co dyskutować. W każdym kupionym aucie wszystko wychodzi po czasie. Albo dopisze szczescie albo nie. Chociaż jak mowisz, ze dokladnie sprawdzales na pewno kłopotów z autem nie bedzie. Oby nie zostawialo 4 sladów ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę tylko 3 różnice, jedna to pewnie kwestia profilu :)

- obtarcie prawej strony zderzaka;

- źle spasowana maska po tej samej stronie;

- grill ( tu właśnie nie wiem czy nie kwestia profilu :) )

 

Zresztą jak to, to samo auto to czym się przejmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze zauważyć że najpierw była ciemna tapicerka w środku a teraz są beżowe skóry. Właściciel troszkę włożył w to auto po sprowadzeniu, stąd wynikają różnice :) Tak czy siak fajne bydle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gratulacje autko zacne, ja swoim przez 1.5 roku prawie 50 tyś strzeliłem. A co do plastików hałasujących to ten typ tak ma niestety a najbardziej hałasuje plastik na klapie. Jedno jest pewne dobrej akustyki nie można mu odmówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One i bez przycimnionych szyb tak się kojarzą.

 

Co prawda to prawda :) Roletka chyba pójdzie do piwnicy... a w bagażniku pod podłogą jest całkiem fajna wnęka na schowanie wzmacniaczy.

 

Czas zacząć zbierać kasę na radio i głośniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, może trochę odchodzę od tematu ale chcę uzyskać wasze opinie, rady na temat samochodu:)

mam do wykorzystania ok 15-16 tyś samochody jakie mnie interesują to Honda Accord VI vs Opel Astra II Bertone, wiem że to nie ta sama półka ale może ktoś miał do czynienie z tymi samochodami i może coś więcej o nich powiedzieć, jakość wykonania, serwis. Silnik oczywiście benzyna, diesel odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
A co myślicie nad e46 coupe, celica VII no i może hyundai coupe. Opinie jak z dzwiękiem w tych autach, spalanie itp. Dużo info na necie jest ,ale większość typu: spala mi 7l/100km a mi 5l/100km :D. Przekrzykują się czyje to najlepsze a ja potrzebuję bezstronnych opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...