Skocz do zawartości

Omega B caravan- moja ciagła walka...


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Zrobiłem dawno temu downgrade, niby z oszczednosci, niby dla zony ale pojezdziłem nia tydzień do pracy i uznałem ze tak byc nie może, a że dziś miałem chwile wolnego zrobiem missionom i hifonom ozdoby...


clipboard011c.jpg

Łukasz, wyglądają prawie identycznie jak moje - jedyna różnica, to u ciebie siatka odrobinę wystaje poza obręcz, no i polerować to Ci się chyba nie chciało za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

 

 


Wczoraj samochód z którym zaczałem przygode na tym forum definitywnie odmówił dalszej współpracy, korba bokiem. To by było na tyle w temacie Omegi, zadnych upgrade ani downgrade nie przewiduje :P
ehhh dla chcącego nic trudnego :P silniki teraz grosze kosztują ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się dzielnie reprezentować model już upadający :wink:  ja w swojego ładuje w tym roku, wyprowadzam blachę i podzespoły, czy uda się utrzymać... nie poddam się tak szybko, nawet i korba bokiem by mnie dziś nie pokonała :rotfl: :rotfl: 

Przy okazji... części zamawiam:P tylko daj mi foty jej na PW jak teraz wygląda, może wybiorę jakieś drobiazgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się dzielnie reprezentować model już upadający :wink:  ja w swojego ładuje w tym roku, wyprowadzam blachę i podzespoły, czy uda się utrzymać... nie poddam się tak szybko, nawet i korba bokiem by mnie dziś nie pokonała :rotfl: :rotfl:

Przy okazji... części zamawiam:P tylko daj mi foty jej na PW jak teraz wygląda, może wybiorę jakieś drobiazgi :wink:

trzymam sztabę z Tobą :super: :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...