Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze radia do 600zł


marek717
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem tu i tam i mam takie propozycje:

 

Kenwood KDC-BT6544U - 620zł

 

KENWOOD KDC-5047U 550zł

 

PIONEER DEH-50UB 400zł

 

Sam nie wiem, które dobre a może żadne z tych tylko jakieś inne? proszę o pomoc :) Posiadam golfa IV i zamierzam na wiosnę wymienić resztę gratów ale najpierw muszę radyjko zakupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukałem tu i tam i mam takie propozycje:

 

Kenwood KDC-BT6544U - 620zł

 

KENWOOD KDC-5047U 550zł

 

PIONEER DEH-50UB 400zł

 

Sam nie wiem, które dobre a może żadne z tych tylko jakieś inne? proszę o pomoc :) Posiadam golfa IV i zamierzam na wiosnę wymienić resztę gratów ale najpierw muszę radyjko zakupic

Ma grać czy wygladać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz za te pieniadze to bez zastanowienia brał bym te Kenwood KDC-BT6544U posiadam je od prawie roku i jak dla mnie jest duzo lepsze od Alpine w podobnych cenach miałem porówanie z Alpine CDE 113BT,ALPINE IDA-X313,ALPINE CDA-9886R no to ma moze troszke bardziej soczysty bas ale za to srodka mało!Jeszcze z tym modelem porównywałem JVC KD-R511 i też bez porównania!Jesli masz bardziej rozbudowane audio to polecama własnie tego Kenia. :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jvc sh-1000 ma na pokladzie procka z wszystkim co potrzebne do ustawienia dzwieku pod siebie, przy tym dysponuje SD i USB. Jednak przy Alpine cda-9884R gra plasko (jvc mialem pod bi ampem) i trzeba na korektorze podbijac niektore czestotliwosci. uwazam jednak, ze jest bardzo dobrym rozwiazaniem, ale cena mogla by byc nizsza

 

ALPINE CDA-9886R no to ma moze troszke bardziej soczysty bas ale za to srodka mało!

 

no tutaj chyba troche poplynales, albo przetworniki przy tym radiu nie byly adekwatne do jakosci radia, aktualnie mam tylko woofer podlaczony pod taka alpine i srodka tam nie brak- glosniki vibe ba6 pod alpine 3539

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj chyba troche poplynales, albo przetworniki przy tym radiu nie byly adekwatne do jakosci radia, aktualnie mam tylko woofer podlaczony pod taka alpine i srodka tam nie brak- glosniki vibe ba6 pod alpine 3539

No też własnie tego nie wiem jakie klocki były wiec może masz racje,ale i tak wybrał bym tego kenia nie zebym chwalił swoje lecz wydaje mi sie ze najlepsza opcja z wymienionych wszystlich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie radio polecacie bo uszkodziła mi się alpina 9855r mianowicie jedna prowadnica nie działa prawidłowo ,nie chowa się cała ,panel stoi krzywo oraz przy otwieraniu i zamykaniu trzeba ręcznie dopchnąć lub odciągnąć panel, radio było w dwóch serwisach i są bez radni bo nie mają prowadnicy żeby wymienić i odsyłają do serwisu alpine a to już się raczej nie opłaca - więc raczej pójdzie na handel .Czy alpina 9880 będzie dobrym wyborem , zależy mi na usb oraz sterowaniu subwooferem . Reszta sprzętu jaki jest w samochodzie to przód Audio System MX 130 plus ,wzmacniacz INFINITY REF 475a sub. JBL GT5-12'' 30cm auto mazda 323f BA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie radio polecacie bo uszkodziła mi się alpina 9855r mianowicie jedna prowadnica nie działa prawidłowo ,nie chowa się cała ,panel stoi krzywo oraz przy otwieraniu i zamykaniu trzeba ręcznie dopchnąć lub odciągnąć panel, radio było w dwóch serwisach i są bez radni bo nie mają prowadnicy żeby wymienić i odsyłają do serwisu alpine a to już się raczej nie opłaca - więc raczej pójdzie na handel .Czy alpina 9880 będzie dobrym wyborem , zależy mi na usb oraz sterowaniu subwooferem . Reszta sprzętu jaki jest w samochodzie to przód Audio System MX 130 plus ,wzmacniacz INFINITY REF 475a sub. JBL GT5-12'' 30cm auto mazda 323f BA

 

na allegro masz tył do 9855r dogadaj się z gościem i juz masz mechanizm do twojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby to jest 9855 bez R i tu miałem pewien problem żeby kupić ,ale na części rzeczywiście będzie się nadawać

 

i tak chodzi Ci o części mechaniczne, więc śmiało można brać i przekładać, jeśli w niej jest wszystko sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...