Skocz do zawartości

[K] clarion 958RMC, pioneer p88rs II, 9835r


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bede mial cda 9835r napewno w ofercie w stanie bdb i daję 30 dni gwarancji rozruchowej cena 900pln ale dopiero za jakies 3 tygodnie bo jestem własnie po towar za granicą

Prześlij zdjęcia lub linki do zdjęc tego konkretnego egzemplarza. Radia masz z pudełkami, pilotem, kostką iso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij zdjęcia lub linki do zdjęc tego konkretnego egzemplarza. Radia masz z pudełkami, pilotem, kostką iso?

 

 

Radio w bdb stanie daj email to ci wyslę fotki w zestawie radio+panel, ramka plastikowa, pilot, kostka iso, kieszeń montazowa, etui na panel wszystko oryginalne żadne zamienniki to napewno i moze pudełko tez bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tej cenie chyba najlepsza z propozycji. Dodatkowo rowniez do aktywki jak znalazł....

najlepsza pod jakim względem?

 

Alpine 9835r - 900 PLN

Clarion 958 - 950 PLN

Eclipse 8445E - 750 PLN

 

Do aktywki jak znalazł, dzwiękowo nienajgorzej, dynamiczny, i ........ cena w porownaniu do pozostałych, reszta wedle uznania. Moze być w stosunku do "najlepsza pod jakim wzgledem?" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał też 2 sztukę 9835r trochę taniej za jakies 830pln bo panel jest w troszkę gorszym stanie i na rogu panela jest małe pęknięcie tam gdzie napis V-Drive 60W><4 i właśnie na tej 4 to jest trzyma się ten kawałek panel i całe radio 100% wszystko działa jak należy.

Fotki poniżej :

Edytowane przez Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był jescze pionek za 830 z oferowanych, IMO najlepszy wybór jesli chodzi o cenę/jakość.

 

rozwinę trochę swoją SUBIEKTYWNĄ* ocenę.

 

clarion 958RMC

+ najlepszy dzwięk z tej czwórki

+ twardy dysk

+ wygodny w obsłudze

+ solidnie zbudowany

- srebrny i świecący rzuca sie w oczy

- "wysoka" cena

- zdarzają się problemy z transportem płyty (ale to może sie stac z każdym radiem)

 

pionieer P88RS (RSII)

+ dobry dźwięk

+ zaje.sty design

+ wygodny w obsłudze

+ "niska cena"

+ czarny (RSII) lub srebrny (RS)

- upierdliwe przewijanie czasu utworu (ale kto tego używa?)

 

Alpine CDA-9835R

+ dobry dziek

+ design już klasyczny

+ łatwy w obsłudze

- praktycznie już zabytek, trudno dostępny w dobrym egzemplarzu

- jak dla mnie za jasna góra

- wciąż drogi

 

 

Eclipse 8445E

+ dobry dźwięk

+ dobra cena

+ możliwość podłączenia komputera i "zobaczenia dźwięku" na ekranie kompa - prawie tak jak w F#1 status (choc pamietajcie ze prawie robi wielką różnicę)

- wygląda jak Dalco albo panascanic (przynajmniej złodziej się nie pozna co można uznac za plus)

- dziwny mechanizm windy

- najbardziej skomplikowany i trudny w obsłudze (trudniej jest tylko obsłużyć PXA-H701 przez stację DVA)

- beznadziejne pokrętło zmiany utworów (praktycznie nie pozwalające zmienić ścieżki podczas jazdy o jeden utwór do góry - ja miałem trudności aby to zrobic na postoju), pokrętło od głośności też jest beznadziejne (ciężko to coś nazwać gałką)

- bez podłączenia komputera możliwość skonfigurowania tego cuda praktycznie znikoma

 

 

*rezerwuję prawo do zmiany zdania bez uprzedzenia, post opisuje mój stan wiedzy i preferencji na 3.12.2010 :D

Edytowane przez Adamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...