Skocz do zawartości

Tanie radio do aktywki


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tym że chyba lepiej dłubnąć od razu nowe zwrotki.,

 

Czemu? Ja czy Gilotyn@ mamy seryjne zwrotki tlyko rozdzielone na bi-amp i jakos to sie sprawdza :)

 

czyli jak przerobie zwrotkę to mogę dać wtedy alpine 3544 (która jak wiemy nie ma filtrów) pod woofery

 

A wiesz czym jest zwrotnica? Bo skoro martwisz sie brakiem filtrow w 3544 to odnosze wrazenie ze nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SH1000 to może wycofali aukcje bo były 2 i oscylowały w okolicach 400zł (albo może się wyżej skończyły, bo to nie kup teraz było).

 

byla jedna aukcja gdzie gosc wystawil cene minimalna 400zl, chcial 500zl od reki, tyle ze wystawil na allegro, a wspomniany wczesniej kolega MB, kris1981 przypilnowal te aukcje i kupil radyjko :) z tego co mi wiadomo jest bardzo zadowolony

 

jak by co to mam sh1000, za dobra cene moge oddac, trzeba przetestowac inne radyjka w granicach 500-550zl

 

jvc sh1000 gra u mnie w aktywce i powiem ze jestem bardziej jak zadowolony :D jednak jestem ciekaw kenwoodow, alpine i na clarneta tez bym sie pisal

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, jak się zmienia komponenty, nawet nie zmieniając wartości, to chyba lepiej zrobić nowe zwrotki, a oryginalne mieć na półce,

 

 

Ja tak robie ale twoj post ze

 

z tym że chyba lepiej dłubnąć od razu nowe zwrotki.,

 

Myslalem ze chodzi Ci o dlubniecie w sensie zrobienia pomiarow i dopiero strugania :P W takim razie zwracam honor :) Aczkolwiek najtaniej jest seryjna zwrotke rozdzielic po prostu, nawet chyba kiedys byl temat na forum gdzie sie do HSK dobrac konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...