Skocz do zawartości

czy grożą mi nieprzyjemności...


1grzecho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak... dzisiaj pojechałem z synem(wcześniak) na badania okulistyczne to międzylesia pod warszawą. oczywiście jak to pd szpitalami miejsc parkingowych nie było więc zaparkowałem w nienajlepszym miejscu bo 2koła stanęły na przejściu dla pieszych. wiedziałem co robie-chciałem stanąć jak najbliżej wejścia głównego tak żeby mieć jak najmniejszy odcineg drogi-poprostu nie chciałem żeby przewiało mi dziecka gdy będę niósł syna z samochodu do szpitala. nie ważne... w szpitalu spędziłem jakieś 10minut, zostawiłem syna z żoną i poszedłem przeparkować samochód w inne miejsce... jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem jakiegoś kolesia który robi zdjęcie mojemu samochodowi telefonem komórkowym, oczywiście próbował mnie umoralnić ile takie coś kosztujei, że ma na zdjęciu nr moich tablic rejestracyjnych itd :wsciekly:

oczywiście jak to prawdziwy Polak zjeba..m kolesia jak psa... :krzeslem: . i teraz pytanie czy jak ten koleś pójdzie z tym zdjęciem na policje to czy moge mieć nieprzyjemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie... Najwyżej zobaczysz zdjęcie swojego auta na demotywatorach :)

 

Jakby jednak zaniósł zdjęcie na policję, możesz powiedzieć, że nie było w ogóle gdzie się zatrzymać, a dziecko musiał natentychmiast teges do lekarza i zaparkowałeś akurat tu, bo dla Ciebie ważniejsze jest dziecko, a nie miejsce parkingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a teraz mi sie przypomnialo jeszcze jak inny kumpel jechal qadem wieczorem przez miasto i skrócił sobie droge na rondzie i pojechal na rondzie w lewo,nie chcialo mu sie calego objechać.szedl przechodzień i spisal numery...kumpel dostal wezwanie i mandacik,policjanci nie chcieli dac namiarow na faceta...chyba ze odmowilby przyjecia mandatu i wtedy sad grocki i mialby dane gośćia.

chodzi mi o to ze nawet glupi przechodzien bez dowodu/foty moze namieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ige. Nie przyjąłbym i tyle. Numery se mógł spisać pod blokiem czy gdziekolwiek ;)

 

Ja się tak obroniłem, jak mi chcieli wlepić za skręt w prawo na czerwonym ( że niby strzałki nie było ). Jechali nie oznakowanym, zamiast mnie zatrzymać od razu po skręcie to zatrzymali prawie 3km dalej. Jak mi powiedział powód kontroli, to ja poprosiłem o nagranie czy coś a on że nie mają. Chcieli dać 500zł i 6pkt, skończyło się tym, że dostałem pismo że mam 200zł do zapłaty i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci ktos zrobil zdjecie i pojdzie z tym na policje i straz miejska to dostaniesz mandat. Kolega wjechal w jednikierunkowa bo nie chcialo mu sie jechac dookola a bylo pusto hehe i jakas stara baba mu zrobila zjecie przyszlo wezwanie po odbior mandatu.

W wogole policja i straz miejska miely (nie wiem czy juz nie dziala) telefon komorkowy interwencyjny gdzie mozesz sms i mmsem zglosic lamanie prawa np wlasnie wyslac zdjecie zle parkujacego samochodu.

Ale ja bym sie tlumaczyl szpitalem i dzieckiem i ze za 3minuty poszedles juz auto przestawic. Ze to byla chwila wyzszej kaniecznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...