Skocz do zawartości

Procesor PXA-H701


lukas11111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac o procesor PXA-h510 i PXA-H701 jakie roznice pomiedzy nimi i czy dam rade podlaczyc ktorys z nich do 9886r .Czy te procesory zmieniaja brzmienie bo 9886 mi nie pasuje, bas fajny ale srednie i wysokie takie metaliczne komputerowe.Co one(procesory) daja tylko korekcje czasowe i zwrotnice czy nadaja jakies brzmienie .Mam pax-H100 ale to tylko do podzialu czasu i zwrotnic chyba nic innego on nie wnosi .Ogólnie poszukuje jakiejs alternatywy alpine i teraz nie wiem czy sprzedzwac 9886 i szukac jakiejś innej prosze jakies propozycji czy podlaczyc jakis procek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H510 nie ma zwrotnicy to przede wszystkim

9886 podepniesz tylko poprzez RCA czyli naleciałości jakieś będziesz miał swojego obecnego radia.

 

chyba ze dokupi zmieniarke z Opytkiem i ją podłaczy z 701 to wtedy radio bedzie słuzyło tylko jako sterownik....(koszt zmieniarki jakie 100-150 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze dokupi zmieniarke z Opytkiem i ją podłaczy z 701 to wtedy radio bedzie słuzyło tylko jako sterownik....(koszt zmieniarki jakie 100-150 PLN)

Jutro sprawdzę czy taka opcja jest możliwa w H510 bo z tego co mi wiadomo to nie.

Ale sprawdzę z czystej ciekawości.

 

Ale brzmienie co nada?? i jakie ono jest np

Wszystko. Za brzmienie odpowiada wszystko w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA-9886R podłączysz do proca bez RCA, po ainecie też działa.

sens podłączania do pxa-H701 źródła po analogu jest co najmniej mocno dyskusyjny (brzmieniowo) - w skrócie dźwiękowo kicha będzie.

 

jesli juz chcesz wykorzystać mozliwości 701 podłacz źródło z optykiem - wspomniana zmieniarka byłaby dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to musial bym kupic zmieniarke ale ktora ma mp3 lub jakiej alpiny szukac z wejsciem cyfrowym??

Wyjście cyfrowe , nie jest panaceum na wszelkie schorzenia , w szczególności nie jest w stanie przywrócić utraconej jakości w procesie kompresji danych.

Mp 3 z cala pewnością , nie jest sprzymierzeńcem do uzyskania wysokiej jakości dźwięku czy brzmienia.

Edytowane przez nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co temu opałowemu brakuje ...oprócz legalności takiego postępowania? Pytam serio , bo ze swoich źródeł wiem jak się to "robi" aby ropa zmieniła kolorek z żółtego na czerwony i w ten sposób była spoooro tańszym produktem o identycznych właściwościach "jezdnych" . Dodam że są sposoby powrotu do normalnego koloru ale to trochę śmierdzi i ta siareczka bądź co bądź nie specjalnie pasuje naszemu silnikowi :wink:

 

No i żeby znów nie było OT , to chciałbym się dowiedzieć , czy z każdego radia można "wyciągnąć " optyka ?

 

 

 

PS: Xris Ty o 3:15 jeszcze nie śpisz? Swoje słupki kończysz? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...