Skocz do zawartości

Honda civic V 3d


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do obejrzenia filmików , prezentujących moje (jak na razie) skromne car audio :)

 

1. http://www.youtube.com/watch?v=TG8vD26x0p8

 

2. http://www.youtube.com/watch?v=mownyeW6wX8

 

Do skompletowania całości brakuje tylko wygłuszenia na drzwi w postaci taśmy dekarskiej oraz wzmacniacza pod przedni zestaw( boczki , nadkola jak i dach wypełniłem gąbką i filcem - za darmo dobry efekty tłumiący ;] )

 

Na wiosnę dokończę pracę wytłumiając drzwi i dołożę wzmacniacz na przód ;)

 

W przyszłe wakacje zacznę budować coś znacznie mocniejszego ;)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subuik budzetowy i do dobrego cisnienia :) niesteyt sluchac sie go raczej nie da dluzej jak 5-10minut :/ bardzo gubi sie w stosunku do przodu, za to fajnie gra w "czarnych nutach", gdzie jest dluuugi i miesisty basior :)

 

masz el. lusterka, tak?? bo widze ze gwizdki masz wpuszczone w trojkaty od lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz tak :)

 

*Dobrawa niestety dla mnie ochydna :/ - moja mama piła ;]

*Hanka kopci , była zimna - odpalona i od razu na gaz przerzuciłem , z początku tak ma.. ;/

* o jakie podgrzewacze chodzi ? ;>

 

* tak jak pisałem w opisie :) do mojej instalki brakuje wzmaka na przód i wygłuszenie drzwi ( późniejszy czas to wygłuszenie podłogi ) a Pionki pędzone są monoblockiem JBL-a 7001 ( w jednym z filmików na YT mam dokładny opis co znajduje się w środku :)

 

* co do słuchania na dłuższą metę,hm.. fakt to tylko pionki za niecałe 300 zł , na szał nie ma co liczyć. W przyszłym roku marzy mi się Re audio SX15 ;] Który troszkę zagra bardziej jakościowo niż te pionki....

 

* czy się gubi ? w szybkich bitach tak , bo to typowe wolne głośniki. W samochodzie słucham w 99 % czarną muzę lub jakieś wolniejsze piosenki , gdzie bas może pokazać rogi. Niestety przedni zestaw pod samym radiem wiele nie zdziała , przy wzmacniaczu który je napędzi na pewno ich efektywność wzrośnie przynajmniej raz jeszcze. Ale muszę poczekać niestety do wiosny...

 

* co do lusterek , tak są elektryczne :) udało mi się kupić na full opcji tą hankę :P el.lusterka , szyby , regulacja wysokości świateł i kierownicy :) brak tylko skór , klimy i podgrzewanych foteli :P ale na tak stary samochód myślę że nie jest źle ;)Tym bardziej " pierwszy " :D

Edytowane przez L_U_L_I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kręcenia to się zgadzam ;] zresztą silniki wysoko-obrotowe. Ja mam akurat 1.5 więc 15 km więcej ( zawsze coś ;] ) a blachy to fakt , słabe i miękkie :)

 

A jakbym chciał wymienić u siebie altek na większy ( tylko nie wiem od czego by pasował :/ ) to w instalacji samochodu , nic nie trzeba zmieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spasowac altek to najlepiej patzec na altki z tej samej marki, jest duze prawdopodobienstwo, ze trafisz mocniejszy np. z wyzszego modelu hondy i moze nawet na uchwyty bedzie pasowac, najwazniejsza rzecz to zeby os poprzeczna kola pasowego byla idealnie w lini symetrii paska klinowego.

 

P.S. mam ten sam dylemat, przez przepis o ciaglym jezdzeniu na swiatlach i wlozeniu dwoch pradozernych wzmakow i glosnikow wykancza mio sie powoli altek i tez bedzie zmiana na cos mocniejszego. Jak znajdziesz przede mna cos mocniejszego i pasujacego do autka pisz na pw, tez wtedy kupie taki model :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja puki co , ładowanie mam dobre , napięcie też nie spada zbytnio ( przy wysokich głośnościach światła lekko przygasają , ale lekko nie znacznie ;] )

W v-tej generacji civiców , wątpię że znajdziemy większy altek ;/

To chyba najgorsza rzecz którą trzeba wymienić i co ważne dobrze zrobić ( choć osobiście ) nie podjął bym się tej roboty , a jak dać komuś to tylko kto miał styczność z takimi modernizacjami..

Spoko jak coś znajdę dam znać , ale zapewne Ty zrobisz to szybciej :)

Ja niestety z audio postoję troszkę teraz , idzie zima , trzeba zimówki kupić i aku wymienić ;P ( bo mój jest do wyrzucenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...