Skocz do zawartości

Wzmacniacz Voice Kraft VK-1200


kamil567
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem powyzszy wzmak, podlaczylem do niego tube jbl infinity 1200 i dwa tylne glosniki voice kraft 250 i gdy mocno podglosnie to czesto nagle sie wszystko wycisza , muzyka niby gra(bo czas na radiu leci), ale nic nie slychac. Musze wtedy wylaczyc i wlaczyc radio lub nawet wylaczyc, chwile odczekac i dopiero wlaczyc , wtedy znow gra. Czy to jakies zabezpieczenie moze byc na wzmaku np. chroniace przed przegrzaniem, czy co?? Bo nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To nawet nie jest wzmacniacz.

 

Przykro mi ale to fakt.

Więc oczekuję potwierdzenia faktów ale najpierw zadam proste pytanie, czy miałeś (bądź ktoś z twoich znajomych) ten wzmacniacz :?:

 

kamil567 napisz długość oraz grubość(bez izolacji) przewodu zasilającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy nawet nie stali obok tego wzmacniacza no ale cóż tak już jest na forach :(

Nie twierdzę że ten wzmacniacz jest jakiś super i nadzwyczajny ale nie oszukujmy się w tej kasie za nowy sprzęt nie oczekujmy nie wiadomo czego.

Zamieszczam foty wnętrzności

http://obrazki.elektroda.net/32_1239469296.jpg

http://obrazki.elektroda.net/6_1239469327.jpg

http://obrazki.elektroda.net/89_1239469356.jpg

http://obrazki.elektroda.net/54_1239469437.jpg

http://obrazki.elektroda.net/96_1239469480.jpg

bo nie chce czytać postów typu:

Takie wzmacniacze jak kupiłes powinni sprzedawac do skuterów,a nie do aut,te wspaniałe opisy "pmpo 1000wats"współczuc tym co sie natną na takie wspaniałe oferty

kris1981 po co się udzielasz :?:

czy autor tematu pyta się o moc tego wzmacniacza :?:

Niedługo przeczytamy gdzieś na forum że ten wzmacniacz mieści się w pudełku od zapałek, aaaaaahhhh zapomniałem że Ty masz wszystko naj i udowodniłeś to już :D

napewno tego niema na forum

Xzound Madness 12''

ceniony głośniczek w USA, moc 1500W RMS 5000W max, mam go od 2 tygodni całkowicie niedostępny w polsce

Boś Ty pierwszy który sprowadzić z nie naszego kraju :znudzony::kijemgo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil567 załatwmy spraw szybciej, prostymi pytaniami:

 

1- jakie masz radio

2-jak masz ustawiony GAIN na wzmaku 9mile widziane foto0

3-jak masz ustawione podbicia bassu i trebli w radiu..

 

Jak na takie proste pytania nie odpowiesz to nie ma co sie dalej zastanawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil567 załatwmy spraw szybciej, prostymi pytaniami:

 

1- jakie masz radio

2-jak masz ustawiony GAIN na wzmaku 9mile widziane foto0

3-jak masz ustawione podbicia bassu i trebli w radiu..

 

Jak na takie proste pytania nie odpowiesz to nie ma co sie dalej zastanawiac :)

 

Panowie i tak powinnismy zaczc odpowiadac na ten post.A nie odrazu wyrzuc to do smietnika itd...Kazdy ma to co ma i my jestesmy od tego zeby go sprowadzac na wlasciwa droge CA a nie gnojic chlopa....Jak jest reformowalny to poslucha i jutro kupi Braxa :wink: Tylko gorzej jesli bedzie twierdzil ze Voice Kraft to najlepszy wzmak na swiecie :szok: Dajcie sie chlopu wypowiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecil mi go kolega , ktory jest z zawodu elektronikiem i siedzi w car audio, ogolnie jestem zadowolony, tylko to wyciszanie..Powiem tak, gadajcie sobie co chcecie, mi taki wystarczy i tak nigdy nie wykorzystam pelnej mocy. Moje radio to piooner 4x50(model wylecial mi z glowy, jutro sparwdze i podam), na wzmaku mam wszystko na minimum, a na radiu niskie tony na +2 a srednie i wysokie na +6(max). Na wczesniejsze pytania na chwile obecna nie odpowiem, poniewaz nie znam sie na tym i nie wiem, jak to wszystko posprawdzac.

 

P.S. Wisi mi opinia inncyh na temat tego wzmaka, skupmy sie na problemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to jakie kable zasilające i jaki alternator ( ewentualnie samochód ) . Nie powinno się zakładać takich tematów przez zrobieniem podstawowych pomiarów bo nikt tu nie jest jasnowidzem. Wiec nim znów spytasz - miernik w dłoń i mierz napięcia. Wyszukaj na forum " przygasanie świateł " itp było 1000000 razy. Dopiero to będzie podstawa do dalszej dyskusji. Swoją droga , kolega polecił a teraz nie może pomoc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze problemem jest tu sam w/w "wzmacniacz". Pewnie jakosc jego wykonania powoduje owy problem. Oddaj go do pierwszego lepszego serwisu RTV i niech zajrzy ktos, kto sie na tym zna czy nic sie nie popalilo, czy wszystkie styki sa na miejscu.

 

P.S. o ile nie powiedza ci, ze cena robocizby przekracza cene tego "wzmaka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecil mi go kolega , ktory jest z zawodu elektronikiem i siedzi w car audio, ogolnie jestem zadowolony, tylko to wyciszanie..Powiem tak, gadajcie sobie co chcecie, mi taki wystarczy i tak nigdy nie wykorzystam pelnej mocy. Moje radio to piooner 4x50(model wylecial mi z glowy, jutro sparwdze i podam), na wzmaku mam wszystko na minimum, a na radiu niskie tony na +2 a srednie i wysokie na +6(max). Na wczesniejsze pytania na chwile obecna nie odpowiem, poniewaz nie znam sie na tym i nie wiem, jak to wszystko posprawdzac.

 

P.S. Wisi mi opinia inncyh na temat tego wzmaka, skupmy sie na problemie:)

Napisales skupmy sie na problemie a samym problemem jestes Ty :P poniewaz nie potrafisz pomoc nam a My w takim razie nie pomozemy Tobie....Jesli nie wrzucisz zadnych fotek,nie napiszesz jakie masz kable itp to mopzemy tak sobie gdybac i napisac 100 stron...Jak ogarniesz temat w swoim aucie i wszystko posprawdzasz i nam napiszesz to mozna bedzie od czegos zaczac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales ze pod tego wzmaka masz podlaczona TUBE ( !!! ) oraz DWA glosniki . A ja widze takie podlaczenie - jeden kabel wychodzi z terminali FRONT a drugi ( chyba w mostku ) z REAR. Mozesz mi to wytlumaczyc? Jak masz podlaczone te glosniki ?? Chyba nie powiesz mi ze podlaczyles je rownolegle ..

 

PS - fotka z ustawieniami jest tak niewyrazna ze nawet nie probowalem domyslac sie co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...