Skocz do zawartości

Radio i głośniki


Dylek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początek pytanie, chciałbym spytać jak to jest z radiem w samochodzie i jak bardzo od niego zależy jakość dźwięku ? Wydawałoby się, że wszystko zależy od głośników i subwoofera, ale chciałbym się dowiedzieć jak to jest. Sprawa wygląda tak, że jeżdżę alfą romeo 145 chyba z 96 roku, głośniki są tragiczne i mam radio jakiegoś paroletniego pioneera raczej z niższej półki. Generalnie nie chcę wydawać zbyt dużej sumy na głośniki i radio, chodzi tylko o to żeby jakość dźwięku była do zniesienia a nie tak jak teraz jest tragiczna. Radio chcę wymienić z tego względu iż chciałbym kupić jakieś z wejściem MP3 abym mógł podłączać pod nie ipoda i słuchać sobie z niego muzyki, i chciałbym was spytać czy duża różnica będzie między najtańszym modelem na przykład pionnera z USB za 250 zł a jakimś nieco lepszym pionnerem za 400 zł ? Pytam orientacyjnie, jeśli to będzie spora różnica to chciałbym abyście polecili mi jakieś radyjko z wejściem USB do 300-400 zł, a jeśli różnica bedzie mała to tak do 300 zł, niekoniecznie pionnera. Kolejna sprawa to potrzebuje jakichś przyzwoitych głośników, jak wcześniej pisałem nie muszą być dobre tylko żeby jakość była do zniesienia, rozmiar 16,5cm a cena to około 300 zł. Z góry dziękuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylek, widze ze jestes nowy, nie chce byc nie mily dlatego dam Ci dobra rade, zanim napiszesz taki temat wpisz w szukajke "radio i glosniki do xxxzl" takich tematow jak twoj jest przynajmniej dwa dziennie, przeczytaj faq Nazara i bedziesz miec odpowiedzi na swoje pytanie

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/13690-pomoc-w-wyborze-sprzetu-audio/

 

to pierwszy lepszy temat taki jak Twoj

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...