Skocz do zawartości

Telefon do 200zl


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Szukam jakiegos telefonu dla siebie moj juz powoli odmawia posluszeństwa.

Wymagania:

- Wifi ponieważ dzieki niemu jestem na forum

- Nie dotykowy klawiatura najlepiej qwerty

Nastawiony jestem na Samsunga I600 z windowsem mobile 6

Macie może jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam starą wysłużoną e51, telefon nie do zniszczenia

 

Również polecam. Miałem 3 lata, kilka razy dosłownie pływał w whisky. Po suszeniu nadal działał. W odróżnieniu do mojego obecnego telefonu e52 tysiąc razy lepiej jakościowo wykonany i po zmianie softu praktycznie bez awaryjny,oczywiście e51! Minus - mały ekran ale kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil polecam zastanowic sie i to gruuuubo nad nokia e61, badz troszke dolozyc i kupic e61i, trzyma jak na taki tel dardzo dlugo (przy wi-fi jakies 3 dni) ta druga jest troche szybsza, mniej sie wiesza, ma jakis tam aparat no i panel ma metalowy co jest duzym plusem:)

 

windowsowi mobile podziekuj... to nie jest system na codzien, zbyt zawily i skomplikowany, symbian jest praktyczny i prosty a zarazem mniej obciaza procek telefonu, mialem juz niejeden tel z windowsem (wlasnie w/w samsung, htc tytn, asus, mda varioII) i symbianem (chyba wszystkie modele nokii i nie tylko z symbianem) uwierz mi wiem co mowie :) teraz mam 6680 :) bo ma symbiana i wyglad ma elegancki (bez wodotryskow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś z SE ?

Już kolejny, chyba 4 model męczę i nie zmienie marki tel. na nic innego.

Szajsung robi tylko dobre TV LCD i finito, u mnie w rodzinie już kilka tel. tego producenta przerabiano, jak dla mnie to szit :/

A co do Nokii to jej nie lubię, bo ją mają wszyscy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nokie są najmniej awaryjne ??

 

sa bardzo malo awaryjne, ale to tez z czegos wynika :wink:

 

bo nokie sa fajne?

 

zalezy co dla kogo oznacza "fajne" :) dla jednego wodotryskowy htc bedzie "fajny" dla innego 6310i bedzie "fajne", dlatego jednaoznacznie tak powiedziec nie mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...