Skocz do zawartości

zmiana sprzetu na lepszy


leon242
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) jestem nowym uzytkownikiem i nie bardzo wiem o co kaman:P wiec prosze bez agresji:D

a wiec tak:D mam wzmacniacz Blow Adrenaline TL-X407 i skrzynie basowa z glosnikiem MAC AUDIO MAXIMUS 12:)

Chcialbym zmienic to na cos lepszego:) moze cos doradzicie?:D na ten cel chce przeznaczyc ok tysiaca zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli bez agresji i nie wiesz o co kaman to proponuje przeczytać FAQ Nazar'a . Tam są podstawy i nie tylko. Jak to przyswoisz to sam zorientujesz się że bedziesz juz odpowiednim partnerem do rozmowy na temat CA. No i jest sporo tematów na tym forum zeby zorientowac co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po krotce wiecej dudnienia bo na seryjnyh glosnikach nie mozna mowic o jakims prawidlowym odsluchu jakiego kolwiek pasma a racej rozwiazanie AS SQ 8' + chociaz jakis old Alpine nie wchodzi w gre bo to zestaw do grania a nie dudnienia wiec , moze caliber competition 360 + alphard Yakuza 12' ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEO K@mila musi dawać efekty bo teraz nawal nowych userow się zrobił . Cieszy ten fakt ale... no własnie .. Nowi w d... maja regulamin i w ciagu 10 min pojawia się 5 tematów typu " cześć jestem zielony i chce bassssss . Pomóżcie " . Naprawdę przestaje to już być śmieszne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze to bez cienia agresji ;) Po prostu forumowe savoire vivre obowiązuje nie tylko fora CA ..aż dziw bierze ze gdy w tych czasach ludzie nie potrafią się dostosować :( Poradnik poradnikiem ..ale ile osób go przeczyta ? Potem ile z tych osób zastosuje się do niego ? Jest regulamin a tam jak byk p. 14 - użycie opcji SZUKAJ ! Nie każdy rozumie ze forum to zbiór wiedzy tworzony przez userow a nie kółko wzajemnej pomocy gdzie mamy obligatoryjnie otrzymać odpowiedz na każde , nawet bajbanalniejsze pytanie. Zdaje sobie sprawę ze teraz sam łamie regulamin robiąc OT ale czas chyba na poważniejsza dyskusje co zrobic by forum utrzymało pewien poziom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem ze forum jest po to by o cos spytac sie poradzic:D nie kazdy musisz byc taki madry i wyksztalcony jak wy:) jedynie sanders156 byl tak mily i chcial pomoc:D a wy tylko krytyka:) pozdro:)

Przed każdym napisanym tematem warto użyć opcji szukaj i poczytać czy ktoś nie miał już podobnych problemów. Kolego mając tysiąc pln'ów proponuję abyś zaczął od systemu przedniego a tył na razie zostawił taki jaki jest. Będzie to bardziej rozsądna zmiana niż zmiana sekcji basowej. Radio jakie by nie było to niestety wielki "X" obecnego sonego więc po nim nic szczególnego bym nie oczekiwał.

Taka mała ściąga jak się z CA zaczyna.

1. Wybór właściwej jednostki czyli radio - pamiętaj to całe źródło systemu i już na starcie warto by było nie mieć braków.

2.Przygotowanie miejsca pracy systemu przedniego - obklejanie matami które mają na celu usztywnić blachy drzwi aby nie wpadały w wibracje plus jakieś tam zalety tłumiące oraz utworzenie miejsce stosunkowo zbliżonego do komory zamkniętej czyt. zalepianie otworów montażowych.

3. Położenie kabli głośnikowych , rca i zasilania plus bezpieczniki dobrane do kabli.

4. System przedni plus jego zasilanie - czyli głośniki odseparowane (2 woofery, 2 tweetery , zwrotnice również dwie) plus wzmacniacz dwu kanałowy dopasowany pod ten system.

5. Na koniec można uzupełniać dół pasma jeżeli reszta się podoba.

Jak widzisz podpunkt 5 jest na końcu - dlatego napisałem że zaczynasz od dupy strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadales pytanie i czekasz na odpowiedz . Gdybyś umiejętnie użył szukajki już dawno byłbyś o wiele mądrzejszy o wiedzę z zakresu CA :) Sam nie raz nam kilka pytan na raz ale nie zadaje ich na forum. Czemu ? Bo znajduje odpowiedzi własnie przez przeszukiwanie forum. Nikt nie robi Ci na złość - po prostu wyobraz sobie sytuacje gdy w jeden dzień 20 nowych userow zakłada 20 takich samych tematów pt " jakie głośniki " ...potem 20 tematów " jaki bas" ... zrobi się bałagan i tyle. Po co walkowac coś co było dziesiątki razy ? Mam nadzieje ze mnie rozumiesz i nie masz tego za złe. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...