Skocz do zawartości

Alpine 3539 , Alpine 3544 , Alpine MRV-1000 , Alpine MRV-1005 , Alpine MRV-1505 ,


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetl postUżytkownik sanders156 dnia 01 listopad 2010 - 16:44 napisał

GMS 960 + YAMAHA YPA 300

 

 

 

Szkoda tej yamahy

 

 

To ma w tamtym samochodzie tylko przygrywac mi w korkach a tyl bedzie powoli robiony pod spore zamieszanie :D Wiec przod ma byc super tani a jezeli yamaha jest az tak ciekawa to pomoze glosniczka zagrac poprawnie....

 

Testy pod moja instalka tez beda ale moze troche jednak zabraknac jej pary ( mocy ) zeby rozbujac moj system... ale zobaczymy ;)

 

 

ja mam Alpine 3544 => 330zł + wysyłka (wcześniej pracował u Zoli) :)

 

 

 

Super mi sie nie spieszy ale oferta warta przemyslenia...

 

 

sanders156, bodajże luk9753 ma (albo miał) alpinke 3544 w dobrej kasie.

 

 

Cos tam kojarze odezwe sie do niego bo o ile pamietam to chcial za nia chyba 260zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede jak kupie samochod chyba ze wpadnie cos ciekawszego.... narazie mam straszny problem z wyborem samochodu i zakup przodu tez zalerzy od tego za ile kupie samochod... wiem ze masz te GMS i cena niezla ale narazie czekam zeby powybierac moze troche orginalniej.... chyba ze cos mi na dniach odbije to sie zglosze... kwestia jakie beda kolejne dniowki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to te same bebechy bo DAP to 4 kanaly a alpine 2 , dap ma okolo 60wat na kanal a alpine okolo 150wat dap ma w mostku oklo 200wat a alpine przy stabilnym 14,4 ( nie realnym ) okolo 600 Wat RMS

 

 

DAP

1 × 86 Watt Kanal 1 an 4 Ohm

2 × 79 Watt Kanal 1 + 2 an 4 Ohm

4 × 66 Watt Kanal 1 bis 4 an 4 Ohm

 

1 × 225 Watt Kanal 1 + 2 gebrückt an 4 Ohm

2 × 182 Watt Kanal 1 + 2 sowie 3 + 4 gebrückt an 4 Ohm

 

Alpine MRV-1000

 

1 × 237 Watt Kanal 1 an 4 Ohm

2 × 233 Watt Kanal 1 + 2 an 4 Ohm

 

1 × 625 Watt Kanal 1 + 2 gebrückt an 4 Ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mi sie nie spieszy ale oferta warta przemyslenia...

 

Jak Ci sie podoba profil brzmienia to oferta jak najbardziej godna polecenia.

Zanim nie wpadła w moje ręce była dziewicza,pierwszy ją rozbierałem żeby zobaczyć co tam w środku siedzi.

Środek nawet nie byl zakurzony,fabryką pachniała,zresztą jak wszystko z tego zestawu co kupiłem,ktoś nie wiedział co ma i sprzedawał za psie pieniądze,część jeszcze leży u mnie z tego zestawu i czeka część mam w aucie a to co nie podpasiło to sprzedałem (3544 i 3554 oba stan fabryka i praktycznie idealny wizualnie w 3544 brakowało tego paska co biegnie przez środek z oznaczaniem jaki to model ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik sanders156 dnia 02 listopad 2010 - 19:23 napisał

Super mi sie nie spieszy ale oferta warta przemyslenia...

 

 

Jak Ci sie podoba profil brzmienia to oferta jak najbardziej godna polecenia.

Zanim nie wpadła w moje ręce była dziewicza,pierwszy ją rozbierałem żeby zobaczyć co tam w środku siedzi.

Środek nawet nie byl zakurzony,fabryką pachniała,zresztą jak wszystko z tego zestawu co kupiłem,ktoś nie wiedział co ma i sprzedawał za psie pieniądze,część jeszcze leży u mnie z tego zestawu i czeka część mam w aucie a to co nie podpasiło to sprzedałem (3544 i 3554 oba stan fabryka i praktycznie idealny wizualnie w 3544 brakowało tego paska co biegnie przez środek z oznaczaniem jaki to model ) .

 

 

Jeszcze tydzien maxi podejme decyzje co do ofert ale jeszcze czekam na kolejne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...