Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po pierwszym spocie Sterfy w Sulejowie padła propozycja organizacji kolejnych. Ja i Arczi zaproponowaliśmy organizację zlotu u nas w miejscowości Sitnica . Na stronce znajduje się mały opis ośrodka wczasowego oraz lokalizacja. Przy samym ośrodku jest jezioro z fajnym molo (w okręgu ok 20 km kilka kolejnych), restauracja, dyskotka, w koło lasy. Nie daleko 70 km jest Toruń, ok. 15 km małe miasto Rypin (i alkohol :) ). Myślę, że można coś fajnego zorganizować.

 

Trzeba ustalić termin spotu i inne szczegóły. Ja ze względu na to, że w Polsce będę pod koniec maja sam będę mógł się za to zabrać dopiero wtedy ale Arczi myślę, że coś już się dowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak jak pisałem piszę się na to. Terminu jest mi praktycznie obojętny z tym że musi być to weekend. W tygodniu praca i pewnie nie tylko ja będę miał ten problem.

 

Na pewno w weekend sobota i niedziela może od piątku wieczór.

Mnie pasuje od ok 29 maja do 14 czerwca i od 9 lipca do 16 sierpnia jak nic się nie zmieni. Dlatego ja bym proponował pierwszą połowę czerwca - 7-8 lub 30 maj - 1 czerca (tylko, że wtedy nie dam rady nic załatwić).

 

[ Dodano: 2008-05-04, 16:11 ]

Mi najlepiej by pasowało 14 do 20 lipca.

 

Czyli weekend 18-20? W tygodniu zlot odpada. Nie byłoby chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie wpadne w sumie nie mam daleko i ten termin tez mi pasuje , fajnie by bylo wymienic sie doswiadczeniami i dac troche w palnik

 

Z Londynu rzeczywiście :D ze Szczecina trochę bliżej. Zapraszamy :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to weekend 18-20 lipca będzie najlepszym rozwiązaniem.

Arczi kiedy masz obronę?

 

2 lipca

 

Przed chwileczka bylismy z GOLASEM w tym osrodku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif robilem foteczki :) postaram sie jak najszybciej dodac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie wpadne w sumie nie mam daleko i ten termin tez mi pasuje , fajnie by bylo wymienic sie doswiadczeniami i dac troche w palnik

 

Z Londynu rzeczywiście :D ze Szczecina trochę bliżej. Zapraszamy :D:)

 

W tym czasie akurat wybieram sie na male wakacje do polski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z golasem wpadlismy na pomysl :) ze mozna troszke bedzie pozwiedzac w Golubiu-Dobrzyniu jest zamek :D z 30km od tego ośrodka :D mozna posmigac po miasteczku Rypin zrobic delikatna rozpierduche :D mam nadzieje ze sporo osob sie skusi na tego spota :D bedziemy tez myslec nad jakims rozplanowaniem czasu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif zeby to nie byl spontan tak jak bylo w sulejowie :D z wachciem jak znajdziemy troche czasu to bedziemy myslec co mozna wykabinowac :D Pozdrawiam ello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie będziemy pili od samego rana. Wieczory są od tego aby biesiadować. Jak nikt nie będzie rano łaził i opróżniał śmietników to pośpi się do 9-10 później przypali pęto na grillu więc wyjazd ok. 12-13 :) Dlatego nie ma sensu o to się martwić. Ten co nie będzie już mógł jechać swoim zabierze się z kimś innym. Nie widzę problemu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuwając się do obowiązku jako jeden z organizatorów (jak to dumnie zabrzmiało aż urosłem :rotfl: ) chciałbym zrobić listę osób które chciały by zajrzeć na spot. To jest jednak środek lata i trzeba dużo wcześniej rezerwować wszystko. Dzwoniłem juz dzisiaj do ośrodka, żeby czegoś się dowiedzieć ale cały czas mieli zajęte :P Między innymi dodatkową planowanę atrakcją jest zwiedzanie zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Może nawet na turniej rycerski się załapiemy. Jest on organizowany co roku w lipcu więc jest duża szansa. Stronka zamku http://zamekgolub.pl/

 

No więc lista osób:

1. Wachcio

2. Arczi

3. Greg-si na 99% (1% zostawiam na nagłe wypadki jak popsuty samochód choroba czy inne badziewie które mam nadzieje się nie wydarzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo Halo :P:D Ja jestem czesciowow za:):rotfl:

Wachcio ja wpadlem jeszcze na iinny pomysl:)

Zalozmy zawitamy tego 18lipca w TOruniu... wiesz standard zbierzemy sie cos bo chce polaczyc spota 306team i SCA wiesz miasto ,jedzonko i lotnisko poswirujemy sobie cos do wieczorka wtedy spimy w namiotach na lotnisku :P na anstepny dzien gdzies kolo 12-13 wyruszamy na zamek doGolubia:)

No i jedziemy wieczorem do SItnicy na jakeis ze 3dni to bedzie mozna spokojnie biesiadowac :P:D co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo czasu bo praca i te sprawy

można zbierać się w piątek w Sitnicy wtedy wieczorek zapoznawczy biesiada i te sprawy. W sobotę ruszamy do Torunia lotnisko itd. a wieczorem tj. w nocy można dogadać się żeby zwiedzać zamek w Golubiu z pochodniami. Moim zdaniem zajebista sprawa. Noc dalej biesiada. Niedziela wypoczynek i odjazdy :rotfl: No chyba że ktoś może zostać dłużej to wtedy już robicie jak chcecie ale ja na pewno nie będę mógł być dłużej niż piątek wieczór - niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak mowie:

 

18lipiec -> Torun przejazd po miescinie ,jedzonko, lotnisko , spanmie pod namiotami

19lipiec-> Jazda do Golubia na zamek,wieczor zjazd do Sitnicy i imprezion:)

20lipiec-> wieczor jazda do Torunia na panoramke i rozjazd do domow chyba ze odrazu rozjazd sie do chat z Sitnicy jak kto woli :rotfl:

 

ja mam taki miejwiecej zarys planow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mi to właśnie mało pasuje. Piątek będę w pracy pewnie do 18 więc przy dobrych wiatrach zajadę do Was o 21-22 czyli wszystkie atrakcje Toruńskie mnie ominął :P Taki problem będzie miała większość pracująca bo jednak do 15-16 minimum wszyscy pracują. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Niech wpisują się te osoby które będą tak aby Wachcio wiedział ile domków będzie trzeba wynająć :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wi dze ze ciekawie sie robi :rotfl: moze zrobimy juz jakaś liste :P wyedy bedzie wiadomo co i jak :P Pozdrawiam :P jezeli chodzi o domki najlepiej dobierac sie wczesniej zeby nie bylo ze 1 osoba bedzie w domu 3 osobowym :D bo oni sami nas pomieszaja :D albo dadza domek dla 1 osoby :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 i 4 osobowe :P hehe ja zamawiam domek z GOLASEM GREGIEM i MARIEM :P hehe :rotfl::D no i dolaczy jeszcze wachcio :D bo pewnie wiecej niz 4 osoby w domu beda :P

 

 

 

 

 

 

No to moze dlubniemy liste tak mniej wiecej kto by dotarl :D

 

 

1. arcziflo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...