Skocz do zawartości

Chce Kupic Skrzynie Basowa


daniel1369
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Chce kupić Skrzynie Basową Tylko nie wiem którą Wybrać...Która będzie lepsza pod każdym względem, Która Bedzie Miała lepszy Bass . Skrzynie Oglądałem na Allegro. Możecie coś Polecic od siebie mam na stanie 400 zł . Moje propozycje to :

 

JBL GT5-12B 1100W

SKRZYNIA BASOWA SPX 1000 W WZMACNIACZ

SKRZYNIA BASOWA+WZMACN.MAGNAT 1000WATSS- NEON

 

Nazwy spisane z Allegro.

Poradźcie Co Wybrać .

Z góry Dzięki za Odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo powiem Tak....Granie to do BMW E46 320 . A jeżeli chodzi o muzyke to Jest Hardstyle . Wiesz w niektórych tych Graniach jezt wzmacniacz....To Ok...A jak mógł bys Polecic jakis wzmacniacz do Tego Grania....Ale Chciałbym usłyszeć które granie bedzie najlepsze. Chodzi o Niskie dźwięki , bass i trance . To wszystko co zawiera Haedstyle .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w e46 jest sporo problemów z przedostawaniem się bassu do kabiny. Chyba że się wykorzysta dziurę za podłokietnikiem. Inaczej trzeba solidne przetworniki aby to miało ręce i nogi.

 

Zgadzam się w 100% z wypowiedzią kolegi, gdyż koledze robilem naglosnienie do BMW e46 to niestety ale wykorzystałem tą dziure w podłokietniku. Chciał miec takze bass wsrodku a nie na zewnatrz auta wiec mu powiedzialem ze trzeba dziure wyciac.Otwierał podłokietnik i miał wtedy basu niemało wsrodku. Tak wiec tu jak sobie wybierzesz którąś z tych skrzyn zapomnij ze poczujesz bass wsrodku. Kup lepiej sam głośnik(nawet używkę) i zaprojektuj skrzynie do własnego auta jakie masz bo takie gotowce cie nie usatysfakcjonują graniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja polecam? Pioneera 308D + piec 500 RMS + obudowa bass reflex, pochyła z tyłu. Wylot bass reflexu ( rure FI 100 o odpowiedniej długości ) wyprowadź w miejscu otworu w podłokietniku. Basu będziesz miał co nie miara w środku.

Nawet BR-ami w strone klapy ten głosnik gra przyzwoicie w E46 ( sprawdzone ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.A mogli byście cos polecić tak gdzieś do 400 zł.??

 

 

W dziale SPRZEDAM jest Re srd4 za 400 o ile dobrze zrozumiałem tresc ogłoszenia jest razem ze skrzynką

 

Jest to 2x4ohm wiec nie wiem czy cie to urzadza bo pewnie wolałbys cos co mozna spiać w 4ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...