Skocz do zawartości

Kick Panele


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze się zastanawiam jak się zabrać za słupki, jak dobrze ukierunkować, jakie materiały będą mi potrzebne itp

 

Najlepiej to zabrać się dobrze, ukierunkować żeby dobrze zagrało a użyć do tego materiałów odpowiednich.

 

Sorry ale trudno brać Twoje pytania i tematy na poważnie, skoro nie potrafisz wyciągnąć wniosków z wypowiedzi innych. Ludzie zadają Tobie konkretne pytania, które omijasz, sam wrzucasz swoje oderwane od tematu.

 

Temat o kickpanelu ledwo się rozkręcił ale już ogólnikowe pytania o resztę instalki.

 

Przeczytałeś w ogóle cokolwiek na forum? Spróbowałeś coś sam znaleźć? Czy tak jak zawsze, wchodzisz na forum, zadajesz pytanie i wypadasz? (tak jak to było jeszcze na tuning.info.pl).

 

Sorry, ale jeszcze jeden taki temat i już ciężko Ci będzie uzyskać pomoc.

 

EDIT a najlepsze jest to, że ciągle próbujesz oceniać dźwięk auta na podstawie filmów na youtube:D

Edytowane przez Marcyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś o do grających "tylko" w kickpanelach to takim świetnym przykładem jest Infinity kappa perfect . Słuchałem w panelu , miałem w całych furtach , ba nawet kombinowałem ze styropianem (zmniejszenie objętości drzwi) i były nici z tego co pamiętałem jak te głośniki wspaniale chodziły w kickpanelu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś a po co mam zakładać kolejny temat jak mogę tu zapytać ? fakt w tytule miało sie znajdować o panelach i słupkach mój błąd sory. A pytam bo chcę się w końcu za to zabrać... wyciągam wnioski... i stwierdziłem, że to nie ma sensu przy głośnikach w kwocie 400 600zł np bo pewnie nie zagrają dobrze lepiej te około 1000zł za panele przeznaczyć na jakiś lepszy przód. No fakt jestem osobą roztargnioną i chciałbym wszystko na już ale tak się nie da :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...