Skocz do zawartości

Kick Panele


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o obudowy zamknięte pod wofery, które są przykręcone bezpośrednio do drzwi. Według mnie jak dla mnie lepiej to gra ale oczywiście każdy ma inne zdanie :) ja ostatnio słuchałem takiego cuda i bardzo mi się spodobało :)Koszty zapewne nie są małe pewnie gdzieś w granicach 500zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena takiej roboty będzie bardzo indywidualna. Kwestia auta, pojemności jaką chce się uzyskać, jakości wykończenia, dbałości o szczegóły itp. Musisz pojeździć i się popytać po prostu. Żadna niespodzianka, że ceny są różne - jak w każdej branży. Drogo nie znaczy dobrze, ale też nie każdy pewnie się tego podejmie.

 

Zagadaj do maxtz skoro już się zaoferował i pogadajcie. Będzie rozeznanie.

 

ps. powalla ma rację, nie każdy woofer się spisze w kickpanelu. Weź to pod uwagę:)

 

Pozdrawiam

EDIT: invalid dałbyś radę tutaj wkleić foty swojej roboty? Cena bardzo atrakcyjna i robota mega szybka. Jak się przyglądałem ile jest roboty w robieniu kickpanela to lekko się zdziwiłem ile to u Ciebie trwało i kosztowało.

Edytowane przez Marcyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

invalid dałbyś radę tutaj wkleić foty swojej roboty? Cena bardzo atrakcyjna i robota mega szybka. Jak się przyglądałem ile jest roboty w robieniu kickpanela to lekko się zdziwiłem ile to u Ciebie trwało i kosztowało.

w sumie 3 dni czekałem :)

Prawdę mówiąc też chciałbym to zobaczyć bo swoje robiłem 3dni...... jedną sztukę :) Nie przemęczając się czyli ok. 8h dziennie. Jakbym miał się sprężyć to myślę, że ostatecznie bym "urwał" jeden dzień.

 

Całe komory są ukryte pod tapicerką, chciałem zachować możliwie fabryczny kształt całości.

Oryginał (nie moje zdjęcie).

http://lh4.ggpht.com/_1W_4MXhqXAM/TDtaCpTeJKI/AAAAAAAAUmo/Q9izCf_xMqU/DSC01911.jpg

 

I po przeróbce

http://img163.imageshack.us/img163/9624/pict1394y.jpg

 

P.S Proszę się nie śmiać z rudej na drzwiach :P Do zimy to zrobię :)

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rude jest piękne :D bardzo fajne Ci to wyszło jak gra ? Teraz daliście mi do myślenia z tymi kick panelami. Dla czego jeden głośnik dobrze zagra a drugi nie, przecież kick panela sa lepsze niż dobrze wygłuszone drzwi... chyba, że się mylę ?

 

U mnie gra to tak http://www.youtube.com/watch?v=NPD_hu5wctc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne Ci to wyszło

Dzięki

jak gra ?

Ja już nie wrócę do kickbasów w drzwiach na pewno.

Musisz pamiętać o tym, że do kickpaneli trzeba dobrać odpowiednie głośniki.

W temacie staneca o 20cm kickbasach opisałem własne doświadczenia w tym temacie.

Sprawą kluczową są odpowiednie założenia jeżeli chodzi o pasmo, w jakim dany układ (głośnik + komora) ma działać oraz trzymanie dobroci układu na rozsądnym poziomie.

W dużym skrócie - takie rozwiązanie w przypadku 2waya wymaga większej komory niż w przypadku 3waya.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być większych problemów z uzyskaniem odpowiedniej objętości.

Dodatkowo (z tego, co widzę) dolna część tapicerki jest odłączana od górnej, co z pewnością ułatwi prace.

Pozostaje kwestia odpowiednich przetworników i estetycznego wykończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...