Skocz do zawartości

Zakup CB Radia


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zastanawiam się także nad stabo 3001 ASC i presidentem Tommy ASC

 

czemu boisz się starszych radii ?

 

Antenka to na pewno będzie sirio as-100

 

jak AS 100 to na magnesie 16cm ... bo standardowy 10 cm to za mało powyżej 130 ... ale to moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie polecam magnesów. Nie ma jak uchwyt stały i nietypowa śruba, na która przykręcasz bat do uchwytu. Anteny to chodliwy towar u amatorów cudziej własności więc lepiej dobrze ją zabezpieczyć, bo sie może okazać, że magnesowej na następny dzień nie ujrzysz na aucie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam magnesów.

 

jak ktoś nie chce wiercić dachu, to jest to dobre rozwiązanie :P

 

Anteny to chodliwy towar u amatorów cudziej własności więc lepiej dobrze ją zabezpieczyć, bo sie może okazać, że magnesowej na następny dzień nie ujrzysz na aucie :P

 

dlatego zazwyczaj chowa się ją do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Daruj sobie te tanie alany, poniewaz sa to dobre szumofony a nie CB radia w trase. Posiadam Alana 199a i rowniez nie jest wysokich lotów. Takze szczerze, szkoda kasy, bo głowa Ci spuchnie po 100km słuchania CB. Ojciec w słuzbowym autku posiada Unidena 520 i jest bardzo zadowolony. Jak na razie nie masz kasy, kup Unidena i jakas zwykła tania antenke, za 2 miechy odłozysz pare groszy i kupisz lepsza antenke i bedziesz w pełni zadowolony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopuję :)

 

Musze coś wrzucić do swojego busa...

 

NOWEGO - na FV :)

 

 

Coś taniego radio max za 200 zł - naprawdę tras mało robię, ale na tych różnych wioskach ostatnio naciąłem się na patrol wioska dwa domy prosta droga a tam 40stka :)

 

Na szczęście upomnienie, a byłoby trochę po kieszeni :)

 

m-tech legend II

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poszukania (zakupienia) radyjka z RF Gain-em. W dzisiejszych czasach bez tego użytkowanie radia jest wręcz niemożliwe. Zbyt wiele szumofonów z antenami 30-50cm i w większych miejscowościach nasłuch na kanale 19 staje się uciążliwy co ciągnie za sobą konsekwencję wyłączenia radia. Jeśli chodzi o unidena to tylko Made In Philipines bo wnętrze identyczne jak w Presidencie. Pooglądaj sobie filmiki tego użytkownika dość fajnie opowiada o radyjkach i antenach i na każdym forum potwierdzą te informację https://www.youtube.com/user/saxonwaw?feature=watch

A co do firmy m-tech to jak dla mnie totalna porażka już wolę kupić starą Onwe MKII lub MKIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mialem antene ML 145 na busie peugeot boxer i moim zdaniem jest ona za długa batem o gałęzie zaczepia i potrafi spasc...

Bo na busa powinno się na stałe montować a nie na magnesie:P A jeśli już musi być magnes to nie z 1,5m batem:P

Od siebie również polecam tą antenę:) Co do radia ja używam z wielkim powodzeniem starego presidenta herberta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Tech i uniden 520 (made in china) to jest to samo badziewie (szumofon) chyba że mówimy o unidenach (made in philippines) z początkowego okresu produkcji - wtedy były na tych samych płytach co president. Zobacz jaka jest różnica cenowa tych CB. A co do lafajetki to można śmiało polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

podpinam się do tematu.....

radio do 250-300 zł bez anteny jakąś tam mam puki co by została. Tylko jakie radio?

persident teddy (ten najtańszy) kusi marką ceną i gwarancją na 5 lat ale czy to dobre radio? dużo ludzi poleca yosan-a 120pro.... Może jeszcze jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz mi alpine nie pasuje... wole pionka z ajwyższych modeli lub kenwood-a ostatnio mam to drugie. Słyszałem że president teddy (ten najtańszy) to zwykły szumofon. Nie oczekuje super radia ale chciałbym aby było ono w miare przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Stary Herbert lub Wilson z nowych mało jest dobreo sprzetu , jesli juz president y=to albo walker albo JFK2
zgadzam się z tym że dla kolegi cięzko będzie znaleźć w takim budżecie

 


radio do 250-300 zł bez anteny jakąś tam mam puki co by została. Tylko jakie radio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...