Skocz do zawartości

Jakościowy wzmacniacz 2-kanałowy do napędzenia początkowo przodu.


TomoMadej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do serii Ultimate od DLS'a to rzeczywiście zacne piece ale bardzo dużo fake'ów jest na rynku. Rozpoznasz je jak najbardziej po nr seryjnym, różnią się też wnętrzem ale do identyfikacji potrzeba dobrego speca bo było z każdego modelu kilka typów. Ja rozpoznawałem je (niestety po fakcie ;/ ) po tym, że bardzo brakowało im mocy, a o dziwo nie brakowało jakości, czyli scena zbudowana poprawnie jak również samo brzmienie nie odbiegało od oryginału (nie jest to tylko moja opinia). Samo wykonanie wzmacniacza z zewnątrz...powiem tak, miałem przed sobą oryginalne A3 i fake'a i nie potrafiłem ich odróżnić. Jeśli ten z allegro jest z pewnego źródła to bierz na próbę, jak Ci nie podpasuje to go po prostu sprzedasz - pewny DLS to pożądany raczej towar o ile jest w uczciwych pieniądzach (sam chętnie bym się przywitał z takim). Ale mając Twoją instalację ja bym chyba zaczął jednak od wrzucenia na próbę/testy innej jednostki i pomodził ze zwrotnicami to może przynieść wymierniejszy efekt

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bor, świetny link!

 

Mętlik w głowie...

Pisałem wyżej, że następny krok, to umiejscowienie wysoko-tonówek w słupkach, a potem zajmę się uniezależnieniem głośników.

 

Czyli sprawdzić końcóweczki RCA oraz numer w papierach i na klocku?

 

Jest możliwa w miarę jednoznaczna odpowiedź, czy DLS lepszy od AA?

Edytowane przez TomoMadej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprawdzić końcóweczki RCA oraz numer w papierach i na klocku?..

Jak są papiery i numery się zgadzają to powinien być oryginał :)

 

Poniżej masz dwa zdjęcia DLS A6 - w środku się różnią. Ten z AMPGUTS wygląda na oryginał a ten drugi to foto ze sklepu w USA :)

Jeżeli chodzi o kolor RCA to tak jak jest na zdjęciu - oba są białe a widziałem fake z białym i czerwonym.

 

http://img828.imageshack.us/img828/9379/watermarks.jpg

 

http://images.sonicelectronix.com/images/476054/big/dlsa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...