Skocz do zawartości

Finał dBDRA & dBTC & WPP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mierzone jeszcze Audiocontrolem (dużo "głośniejszym"). TermLab jest w Polsce od 2002.

Jasne ża tak. Cały czas miałem na myśli Audiocontrol, a z automatu (i chyba z przyzwyczajenia) klepnął mi się Term-Lab.

Dla sprawiedliwości trza jeszcze dodać, że ta zabudowa nie jest zgodna z regulaminem dBDRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to pamiętam to auto z imprezy w Warszawie to fajne czasy były dla car audio i miejmy nadzieję, że jeszcze prócą.

Wygląda na to, że wyników nie ma na stronce zarzuconych dlatego, że ostatnie wyniki są z 2002 kiedy zaczęto używać Term Laba. Poza tym jak słusznie zauważył jd regulamin od tamtej pory zmienił się kilkukrotnie.

Wróćmy może do tematu. Może ktoś jakieś refleksje zapoda swoje? Jak wy ocenianie ten sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotorelacja na pewno znajdzie się w temacie jak tylko Bochynek dzisiaj odbierze naszą Pandę z Katowic której tak bardzo spodobało się na zawodach że nie chciała stamtąd wyjechać. Po małej obróbce na pewno wrzucę jakieś ciekawe foto.

Jeśli chodzi o moją opinie co do zakończenia sezonu to zdecydowanie na wielki plus.

Profesjonalne zachowanie sędziów oraz uczciwa rywalizacja zawodników spowodowała, że turniej był na wysokim poziomie.

Wielkie gratulacje dla nowych rekordzistów i oby tak dalej.

Wielkie dzięki dla Howsera Audio za niesamowite emocje oraz uczciwą walkę.

Oby przyszły sezon dostarczył nam jeszcze więcej emocji niż miniony.

A więc życzę wam moi mili owocnego "dłubania" przy swoich autkach i oby w przyszłym sezonie było więcej autek które podzielą los Szyszuni (wielkie gartki kolego).

P.S. Gdyby nie dB-Max to Panda nie miała by w tym momencie takiego wyniku także wielkie dzięki Sylwuś Flacha musi być:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies foto moze ktos da

 

Na stronce www.dbdrag.pl jest już pierwsza relacja z imprezy. Część zdjęć została już zarzucona na serwisie www.caraudio.com.pl . Myślę, że w przeciągu kilku dni powinno spłynąć jeszcze trochę fotosów to się zarzuci wszystko sukcesywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na powaznie to, przydalby sie przed sezonem grafik z imprezami jak to w easce jest.

 

Plan jest taki, by na początku sezonu czyli w okolicach lutego zarzucić do kalendarza imprezy multipunktowe. Być może nie wszystkie bo zawsze coś się może urodzić w ciągu sezonu,ale mam nadzieję, że najistotniejsze imprezy zawisną już w lutym. Być może uda się też nawiązać bliższą współpracę z Czechami i Słowakami i wtedy ich imprezy multipunktowe też będziemy nagłaśniali u nas w kraju (i na odwrót oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'marbella'

no ale w sumie jestem jedynyna osoba w polsce ktora osiagnela 160 przy modywikacji tylko tylnej czesci auta :super: no i na 5kw :padam: kolczasty zadzi :padam:

 

Szyszka uważaj bo sępy i mądrale nie śpią może się okazać ze to wcale 5kw nie było a znacznie więcej....i co wtedy .. :ph34r: :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w sumie jestem jedynyna osoba w polsce ktora osiagnela 160 przy modywikacji tylko tylnej czesci auta :super: no i na 5kw :padam: kolczasty zadzi :padam:

 

no i za to wielki szacun dla ciebie szyszunia :padam:

mam nadzieję, że nie spoczniesz na laurach bo jeszcze przed tobą rekord świata do pobicia :hyhy: już w marcu w germanii :D

 

co do imprezy u Sylwka to jest założony już niezależny post w tym temacie więc przejdźmy tam z dyskusją ( powiem tylko, że jeżeli będą chętni to mogę turniej zarejestrować, ale decyzję trzeba podjąć praktycznie jutro)

Edytowane przez dB Drag Racing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'dB Drag Racing'

tak apropo mocy zobacznie sobie pościk "Najgłośniejsza Brazylia" na tym forum. Czytałem ostatnio forum i się doszukałem info z testów brazoli

 

 

Nam Brazylia się sprawdziła teraz zmiana konfiguracji do street B i C więcej prądu wiecej możliwości...i kolejne rekordy polski Mistrzowskie zestawienie Stetsom+DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została już uaktualniona lista rekordów świata na oficjalnej stronie organizacji. Cały czas wyniki idą w górę i tabela zmieni się jeszcze pewnie kilkukrotnie zanim doczekamy się kolejnych MŚ.

Darek Hifonics Team - jak narazie BYŁ jedynym polakiem, któremu na kruciutką chwilę udało się zabłysnąć na liście rekordów świata. Kolejny MŚ w tej kategorii pokonal Darka zalednie o 0.2dB - czyli tak naprawdę wyrównał jego wynik z pierwszego pomiaru. Gdyby Drugi pomiar w Katowicach na MTK nie spadł do 153.2dB Darek w dalszym ciągu wisiałby na liście RŚ. Tak czy - wielkie gratki dla jedynego (jak narazie :hyhy: ) Mistrza Świata.

Nie ma co się poddawać. Jeszcze kilka ciekawych modyfikacji można przeprowadzić i walczyć dalej.

Zawieszam aktualną listę rekordów

post-2340-061591800 1287039420_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...