Skocz do zawartości

Kupię helixa


t@ble
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hellsin, ale manual mówi:

 

Continuous power output ... 100 W x 2 (at 14.4V, 4ohm, 20 — 20,000 Hz, 0.04% THD)

 

 

:)

 

Kiedyś dobre firmy produkowały swoje lepsze wzmacniacze przede wszystkim po to aby zgodnie z sygnałem wejściowym produkowany sygnał wyjściowy w całym paśmie przenoszenia wzmacniacza. Część z nich nie mierzyła nawet mocy przy 14,4 V gdyż większość użytkowników wiedziała, że takiego napięcia zasilania na wzmacniaczu przy maksymalnym poborze prądu praktycznie nie da się uzyskać. Te lepsze produkty były również po wyprodukowaniu dokładnie sprawdzane jakie mają parametry tak jak np. mój MTX :ok: . Certyfikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, ale manual mówi:

 

Continuous power output ... 100 W x 2 (at 14.4V, 4ohm, 20 — 20,000 Hz, 0.04% THD)

 

ja mówię o pomiarach :)

Zobacz sobie na amp performance :)

One mają dużo więcej, tak samo właśnie jak wspomniane MTX-y przez Grzegorz-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie GM-X922 nada się bardzo dobrze na przód. Nie ma co się sugerować opinią o marce, jego po prostu trzeba posłuchać aby się przekonać. Trenuję teraz takiego u siebie pod przodem i możecie mnie zjechać ale odpowiada mi bardziej niż A2 od Helix'a i biorąc pod uwagę przepaść cenową dzielącą te dwa wzmacniacze dla mnie sprawa jest jasna rozpoczynam poszukiwania takiego dla siebie (aktualnie jadę na pożyczonym).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę sprawdzę w realu :)

 

http://amp-performance.de/363-Pioneer-GM-X922.html - proszę :)

 

Trenuję teraz takiego u siebie pod przodem i możecie mnie zjechać ale odpowiada mi bardziej niż A2 od Helix'a i biorąc pod uwagę przepaść cenową dzielącą te dwa wzmacniacze

 

Pionek jak był nowy, tak samo kosztował i to dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...