Skocz do zawartości

Kupię helixa


t@ble
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Jeśli Helix to B4"

 

Niech kolega "t@ble" tym B4 się zainteresuje bo to chyba lepszy piec od HXA400. Ma mniej mocy na papierze ale lepiej kontroluje głośniki i powiem szczerze wolałbym B4. Sam go kiedyś chciałem, ale nie miałem wtedy kasy na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mniejszych rozmiarów wolałbym jednak VR404 ... dziwiłem się co on robi z 250W@4ohm subem ... a niby w mostku taki słaby :D

 

Jeśli masz chętnie zamienię jedną ze swoich 209-tek na P200 :rolleyes: .

Edytowane przez Grzegorz1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie dał tyle za tego Pioneer'a. Mam namiar na takiego jak mam Sanders w podpisie za 300zł

 

 

JA bym dal i jeszcze nie wykluczylem ze dam , bo na suba bylby w sam raz a moze na przod.... Nie wazne fakt jest taki ze w takiej kwocie jedyny rywal jakiego widze z w miare dostepnych oldow o duzej mocy to sony xm10020 niestety ostatnio ciezko go dostac zreszta tak jak tego pioniera

 

p.s Jak nie chcesz kupic tego pioniera za 300zł to daj mi namiar ja chcetnie przygarne drugiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie dał tyle za tego Pioneer'a. Mam namiar na takiego jak mam Sanders w podpisie za 300zł

 

No ja też go nie wystawiłem na licytację po to żeby poszedł sobie spokojnie za 500 złotych wywoławcze.

 

 

 

JA bym dal i jeszcze nie wykluczylem ze dam , bo na suba bylby w sam raz a moze na przod.... Nie wazne fakt jest taki ze w takiej kwocie jedyny rywal jakiego widze z w miare dostepnych oldow o duzej mocy to sony xm10020 niestety ostatnio ciezko go dostac zreszta tak jak tego pioniera

 

Fakt, mocowo są do siebie podobne i na tym się kończy ich podobieństwo, mojego pionka można zapiąć na tweetery i będzie hulać

a XM10020 na TW to nieporozumienie.

GM-X922 sprzedany, będzie można sobie go posłuchać w przyszłym roku na zawodach u Mańka w towarzystwie

jeszcze trzech innych GM-X922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mocowo są do siebie podobne i na tym się kończy ich podobieństwo, mojego pionka można zapiąć na tweetery i będzie hulać

a XM10020 na TW to nieporozumienie.

GM-X922 sprzedany, będzie można sobie go posłuchać w przyszłym roku na zawodach u Mańka w towarzystwie

jeszcze trzech innych GM-X922

 

 

Znam jego brzmienie dlatego 500zł to nie wygorowana cena za tego klocka a ze jest nie doceniany przez tych ktorzy go nie slyszeli to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta to zupelnie inne konstrukcje sa o ile sie nie myle 3wzmaki pioniera warte uwagi gm - x924 , x922 i chyba jeszcze jeden o takiej konstrukcji

 

 

Zobacz sobie wnetrze wzmakow na amp-performance jaka jest roznica chocby w wykonaniu pomiedzy GM-X904 a X922 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z resztą wzmaków z tej serii ??

chodzi mi o

GM-X 402

GM-X 802

GM-X 404

GM-X 622

 

Ja polecam tylko dwa modele z tej serii GM-X922 i GM-X924, no mogą być jeszcze wersje hamerykańskie 1022 i 1024 Premier,

tylko kolor dupowaty, taki niby niebieski, niby fioletowy. Kwestia gustu.

Przerabiałem kilka tych modeli co wymieniłeś, ale to naprawdę gra nie warta świeczki.

GM-X922 zabija w przedbiegach mnóstwo Oldów i forumowych hiciorów, nie będę tu robił żadnej anty reklamy,

przerobiłem kilkadziesiąt wzmacniaczy i sprzedawałem wzmacniacze za ponad tysiąc złotych, które w połowie nie zagrały z

taką świeżością jak ten pionek.

Edytowane przez dzidzi_2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...