Skocz do zawartości

Mocna 10" do małej obudow closed


wrc16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje rady jaką mocną 10" polecacie która potrzebuje małej obudowy closed około 20L, chce szybkości, jakości, moc oczywiście i zejście również mile widziana.. moc głośnika to nawet do 1,1kw w konfiguracji 2x4ohm..

 

Główne kryterium to moc w malej obudowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka maksymalna kwota na suba.

Do jakiego to ma być auta?

Z używek to mam np EM-Phaser 500 RMS 4 ohm, zalecana obudowa zamknięta netto 19L, gra szybko, nie buczy, całkiem niezłe zejście.

 

 

Kwota około 1 tys zł a do jakiego auta.. Jakie to ma znaczenie? Ale ok do fiata SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dziwne wymagania, chcesz zejscia, mocy 1kw :zdziwko: i obudowe 25l?? :szok:

 

nie bedziesz zadowolony w takim razie z zadnego glosniczka, bo moc idzie w parze z wieksza obudowa niestety, jak zejscie to juz nie closed a co za tym idzie zwiekszaja sie wymiary skrzyni, wiadopmo ze Fiacik ma malutki bagazniczek wiec odpusc sobie moce rzedu 500W RMS, chyba ze zlozysz skrzynke okolo 50L na br wtedy bedzie to juz trzeplao autem bo widze ze tego oczekujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dziwne wymagania, chcesz zejscia, mocy 1kw :zdziwko: i obudowe 25l?? :szok:

 

nie bedziesz zadowolony w takim razie z zadnego glosniczka, bo moc idzie w parze z wieksza obudowa niestety, jak zejscie to juz nie closed a co za tym idzie zwiekszaja sie wymiary skrzyni, wiadopmo ze Fiacik ma malutki bagazniczek wiec odpusc sobie moce rzedu 500W RMS, chyba ze zlozysz skrzynke okolo 50L na br wtedy bedzie to juz trzeplao autem bo widze ze tego oczekujesz :wink:

 

 

Akurat trzęsienie autem juz jest za mną bo w tym małym fiaciku mam 2 szt re se 10d4 :wink:

 

Myslałem ze jest coś takiego akurat ze szybko fajnie zagra ale i kopać bedzie mocno, mam wzmacniacz 2kw w 10hm ale chce go spiac w 2ohm zeby nie żarł tak duzżo pradu..

Moze rzeczywiscie dobrym rozwiązaniem jest hx2 może nawet ten 1000rms tylko nie wiem jakiej obudowy on potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...