Skocz do zawartości

Ostatnie eliminacje dBDRA w Toruniu


Rekomendowane odpowiedzi

Ipreza w Toruniu pomimo braku zainteresowania ze strony zawodników z północy mogę zaliczyć do udanych zawodów. Wielkie podziękowania dla ekipy ze Śląska, Mayday Audio Team, która podtrzymała poziom na imprezie.

Duże wsparcie ze strony naszego partnera Focala i JLAudio również podniosło walory estetyczne całego show. Ostatecznie sotałem informację od prezesa targów, że mu się bardzo podobało i chce nas zaprosić na przyszły rok - myślę, że będziemy więc w stanie w 3 roku naszej działalności wypisać już kilka stałych imprez w naszym grafiku.

Pogoda jak zwykle nam sprzyjała, choć przez niemiłosierny wiatr mieliśmy kilka barierkowych odlotów - Bbartasswlkp napewno coś może powiedzieć na ten temat :kwasny::kwasny: (mam nadzieję, że uda się nam to ogarnąć i nie będzie dużej biedy, czekam na info w tej sprawie)

 

Myślę, że przetarliśmy szlaki i za rok będzie się tu dało zrobić ciekawą 2 dniwą imprezę a wieczorem uderzyć w miasto - zrobiliśmy z Szymonem rekonesans i trzeba przyznać, że naprawdę można się tam dobrze pobawić :super: :super: :super:

Zapowiada się bardzo mocna konkurencja w Super Street NW, która w Toruniu była najbardziej obleganą klasą

Wszystkie wyniki w granicy 148...dB więc zapowiada się bardzo wyrównana walka na finał.

Wyniki z turniejów są zarzucone tu:

http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=11717&Method=11 - dBDR

http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=11717&Method=12 - BR

 

P.S. Mayday to był twój dzień - pierwszy raz Bass Master i pierwsze miejsce w BR to z pewnością cieszy :D

Edytowane przez dB Drag Racing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zaliczam imprezę do udanych :) Szkoda tylko że sam reprezentowałem team dB Max :( Pierwszy pomiar wyszedł kiepsko, ale drugi wyszedł dobry :D W szczególności należą się podziękowania Teamowi Mayday za dociśnięcie auta, oraz mojej narzeczonej która położyła się na dachu Pandziochy :zdrowko: Gdyby nie pomoc tych osób skończyłbym z marnym wynikiem :[

Potwierdzam słowa kolegi wyżej o tym że na finałach będzie wyrównana i zacięta walka w klasie NW :super:

Pozdrawiam i do zobaczenia na finałach :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zaliczam imprezę do udanych :) Szkoda tylko że sam reprezentowałem team dB Max :(

 

No właśnie dB Maxy się nie pojawiły i teraz będziecie mieli ciężki orzech do zgryzienia, żeby powalić solidną bryłę Maydaya w Team Challange.

 

Swoją drogą postawa Mayday Team naprawdę cieszy, chłopaki walczą feeplay co z pewnością wpływa na dobrą atmosferę w trakcie zawodów. Mam nadzieję, że nowi zawodnicy będą brali przykład z takich zachowań. :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jak zwykle nam sprzyjała, choć przez niemiłosierny wiatr mieliśmy kilka barierkowych odlotów - Bbartasswlkp napewno coś może powiedzieć na ten temat :kwasny::kwasny: (mam nadzieję, że uda się nam to ogarnąć i nie będzie dużej biedy, czekam na info w tej sprawie)

no niestety ta impreza to dodatkowy wydatek szpachla i malowanie elementu ;/ koszt takie imprezy w poznaniu to 400zl w komorze bezpylowej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...