Skocz do zawartości

Ostatnie eliminacje dBDRA w Toruniu


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wygląda na to, że nadaży się jeszcze okazja do startu w grodzie Kopernika. 2-3 października mają się tam odbyć targi motoryzacyjne Moto Tor, na które zostaliśmy zaproszeni.

Z racji na dość późny termin zawodów i konieczność pomiarów pod filarami hali chcę was spytać o chęć udziału w tej imprezie. Była by to idealna okazja dla wielu zawodników by sprawdzić się jeszcze przed imprezą finałową (o której więcej już wkrótce)

Mam więc proźbę do was byście wstępnie zadeklarowali swoją chęć uczestnictwa w tej imprezie. Mamy czas do końca tego tygodnia by zdeklarować nasze uczestnictwo w imprezie - więc czekam na słówko od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale ze akurat wtedy gdy sa mistrzostwa europy w niemczech organizujecie impreze...Szkoda ze tak sie zgraly terminy chetnie bym sie pojawil ale jade do niemiec

 

to akurat nie zależy ode mnie. ja nie organizuje całych targów tylko cześć "rozrywkową" na nich więc muszę się podpożądkować do daty jaką podaje organizator. Nie mniej jednak nie chcę organizować imprezy na siłę więc jeżeli nie będzie specjalnie chętnych do startów to po prostu odpuścimy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy tą imprezą zrobić ukłon w stronę północnych SPLowców, którzy nie mieli za wiele okazji do startów w turniejach - szczególnie mając na uwadzę fakt, że finały na 95% odbędą się w Katowicach. Całość zostanie dopięta w przeciągu kilku najbliższych dni wiec wtedy będziemy mogli już oficjalnie zarzucić temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marbella

jak doplyna nowe piecyki to wpadne przeskoczyc 16. :cwaniak:

 

Szyszka tylko się nie zamól z fotelem bo teraz to buta zjesz ze złości Zip na Laczka dla Cienie z poprzedniegooooo zakładu....

ZIP NIECH ZORGANIZUJE KOLEKTE W KOSCIELE :help: NA SKRZYNKE BROWA DLAMNIE! :piwo::zdrowko:

A PROPO SIEDZENIA TERAZ BEDE MIAL SPIS I ODCHACZAL ZECZY ZROBIONE :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie organizuje całych targów tylko cześć "rozrywkową"

Całe szczęście :)

 

Ogólnie te targi co roku to jedna wielka lipa..

Nawet nie ma nigdzie o tych targach informacji, gdzie w Bydgoszczy od miesiąca wisiały plakaty.

W środku "chali" staną samochody z salonów i tyle do zwiedzania. Może jeszcze trochę ulotek rozdadzą..

 

Jeśli ma się odbyć, na pewno nakręcę kilka osób z okolicy do startu w zawodach :)

Z tego co wiem, chłopaki ze śląska znowu licznie się stawią :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście :)

 

Ogólnie te targi co roku to jedna wielka lipa..

Nawet nie ma nigdzie o tych targach informacji, gdzie w Bydgoszczy od miesiąca wisiały plakaty.

W środku "chali" staną samochody z salonów i tyle do zwiedzania. Może jeszcze trochę ulotek rozdadzą..

 

Jeśli ma się odbyć, na pewno nakręcę kilka osób z okolicy do startu w zawodach :)

Z tego co wiem, chłopaki ze śląska znowu licznie się stawią :ok:

 

Te targi mają trochę inny profil niż STS. Głównie właśnie z tego powodu, że STS i Moto Tor odbywały się zwykle tydzień po tygodniu i dlatego w Toruniu nigdy nie skupiano się na CA ani tuningu bo to ogarnia STS.

W tym roku jest trochę większa różnica czasowa między obiema imprezami więc, coś próbujemy. Ja osobiście chciałem akurat tam podjechać bo bardzo fajne miasto i ostatnia okazja, żeby jeszcze spotkać się na spokojnie z ludzmi bo na finale to będziemy pewnie zalatani jak operator czołgu i nie będzie chwili na nic.

Dla was natomiast ostatnia okazja do tego, żeby ewentualnie podpytać coś sędziów przed finałem i sprawdzić istalację by potem zonka na west endzie nie było, że ktoś ma coś nie tak. Pamiętajcie, że na finale nie ma taryfy ulgowej i tekstów, że "nie wiedziałem" albo "nikt mnie nie poinformował". Myślę więc, że warto wykorzystać tą okazję do tego by z pomocą sędziów przejrzeć wszystko na spokojnie.

Edytowane przez dB Drag Racing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jest toruń czy nie bo trzeba zacząć jakies prace wykonczeniowe czynić...no i nowy Rekord POlski ustalić w street A...

 

No jest jest jak najbardziej. Już wszystko ustalone i dopięte więc jedziemy.

Kilka osób już się zapowiedziało więc myślę, że trochę tam posadzkami potrzęsiemy.

Myślę co by nie pojechać na sobotę - jak by było kilka osób chętnych na wspólnego wieczornego browara i podryw w toruńskich klubach to może jakaś ustawka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka aut z Teamu Db Max zawita :-D Pojawi się również nowy nabytek który jest w trakcie realizacji założonego projektu :rotfl:

 

dobrze to się chwali bo cały czas trwa walka teamów, w której w tym momencie nieznacznie na prowadzeniu Team dB Max, ale Team Mayday audio depcze wam po piętach i stawi się w komplecie na toruńskie granie.

 

Spora ekipa dojeżdża do Torunia już w sobotę na wieczór i najprawdopodobniej zorganizujemy wieczorek towrzyski jak to zwykle bywa. Jeżeli ktoś się pisze to bierzcie "prowiant" i do zobaczenia w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej już w ten weekend. Zaczynamy w niedzielę od 8:30

Zawodnicy powinni dotrzeć między 9 a 10

A tych, którzy dojadą w sobotni wieczór zapraszam na wsólną wieczór przy piwku, będzie można porozmawiać o planach na przyszłość. Wszystkie pomysły mile widziane, więc jak macie jakieś dobre opcje na przyszły sezon to widzimy się w sobotę.

W załączniku ostateczny plan imprezy z zaznaczoną strefą dla naszego turnieju oraz drogą dojazdową do stanowisk pomiarowych dla zawodników (droga zaznaczona czarną linią)

HALA MOTO 2010 parter.pdf

Edytowane przez dB Drag Racing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...