Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co ten prawy tw jakoś tak krzywo przykręcony ? Posłuchamy na zlociku, ogarnialiście strojenie juz?

 

Trochę krzywo faktycznie. Ustawiłem mniej więcej czasy i trochę ściszyłem woofery i suba, na razie na ucho.

 

jak się sprawuje średniak w osłonie lusterka? Miałem tak swojego czasu w pasku, ale jak dla mnie za blisko były.

 

Nie odniosłem wrażenia, że jest za blisko, nie jest też bardziej natarczywy niż był, trochę lepiej się klei z wooferem.

 

Szeroko i nisko, jak oznajmia pismo...

??;>

 

Moim skromnym zdaniem, wcześniej wyglądało to lepiej.

 

Być może w rzeczywistości wygląda to lepiej, natomiast nie dało rady umieścić Supremo nad średniakiem na słupku, za dużo by zasłaniał widoczności i ze zgraniem fazowym by były problemy, wielkość robi swoje :)

 

Jak na moje ucho to być może trzeba będzie Supremo trochę zgłośnić, ale muszę dłużej posłuchać. Spostrzeżenia mam podobne jak na początku, dźwięk bardziej naturalny, więcej "powietrza" w muzyce, detaliczniej, na zmianie zyskało całe pasmo. Porównując do MT-23 to on potrafił jakoś tak wydrzeć się czasami, przy Supremo tego nie ma, nawet jak się słucha głośniej, inny profil grania. Mały kroczek do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam raptem niecałe 180 cm, także nie taki duży jestem :) Scena w porównaniu do poprzednich słupków, przynajmniej na środku jest na podobnej wysokości, mniej więcej na wysokości wzroku, czyli pewnie w okolicach połowy wysokości szyby. Jeżeli chodzi o krańce sceny to jest trochę niżej, ale nie zawsze, zależy też od utworu. Natomiast fazowo jest lepiej. Jak wiadomo na wysokość sceny w aucie nie ma aż tak bardzo wpływu wysokość zamontowanych głośników, a inne aspekty (chociażby akustyka auta, kąt pochylenia szyby, ukierunkowanie głośników itd).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbym :?: 2-letnich dzieci autem nie wożę :cwaniak:

 

ja wożę czasem pijanych ~30latków, stąd moje obawy ;)

Tak poważniej - jako użytkownik obydwu wersji, którą polecasz? Mam mniejsze tweetery, także odpada problem z miejscem na słupku(i zgrania fazowego chyba?)...

Wzrost podobny~182cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...