Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli byle jaki model z AI-NETem?

 

bez ruxa to DVA (upierdliwe) albo IVA tym juz łatwiej grzebac w procku.

 

a jak chcesz bele jaki model z ainetem (czyt CDA) rux potrzebny do regulacji nastawów, moze tez byc pożyczony, nie potrzebuje być właczony na stałe, ustawic i oddać - co w praktyce też niewygodne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H600 jest doś ubogi w funkcje... oprócz ustawienia opóźnień czasowych i filtrowania subbasu chyba nic tam więcej nie ma do ustawiania co może być przydatne w SQ. Ja tam jestem w tym względzie purystą i dla mnie h600 to tylko z oryginalnym RUA i 7939r ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Krzysiek, tylko, że ja mam pasywkę i jedyne co potrzebuję to czasówki :) No i przyzwoity dźwięk, ale o tym się przekonam jak już to wszystko uruchomię. Jak u Ciebie się sprawowała H600-ka, bo chyba też miałeś ją u siebie :?: Chodzi mi o brzmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale co można zmienić w procek przez to radio? Konkretne ustawienia czy przeskakiwanie między zapamiętanymi ustawieniami?

 

ps. mnie tam żadne dvd i inne nie interesuje więc skąd wiedzieć, że akurat o to radio chodziło. A wystarczyło daawno napisać model i z głowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale co można zmienić w procek przez to radio? Konkretne ustawienia czy przeskakiwanie między zapamiętanymi ustawieniami?

Tego Ci dokładnie teraz nie powiem, jak to uruchomię to zdam relację co można zmieniać w procku z poziomu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszło radyjko:

 

http://www.imagic.pl/files//16358/Peugeot%20206/100_1256.JPG

 

Wszystko już bangla ale na razie po AI-NEC-ie. I tu mam pytanie jaka jest różnica puszczenia sygnału z radia do procka po AI-NEC-ie i po optyku? Czy dźwiękowo będzie różnica?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już bangla ale na razie po AI-NEC-ie. I tu mam pytanie jaka jest różnica puszczenia sygnału z radia do procka po AI-NEC-ie i po optyku? Czy dźwiękowo będzie różnica?

U mnie była różnica szczególnie na dole. Bas był inny po optyku a inny po AiNecie zarówno dla radia jak i zmieniarki. Przechodziło to również na średnice. Oczywiście na wooferze bo za tamtych czasów suba nie miałem. Na górze różnicy nie usłyszałem.

Ps. W perspektywie czasu miałem mieć taki komplet. 9860+H510 ale stwierdziłem że za dużo kabli jest w bagażniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kablami nie ma tragedii :) Natomiast mnie bardziej zastanawia jak jest z obróbką sygnału. Po optyku jak idzie dźwięk to chyba idzie w niezmienionej postaci do procka i tam jest dekodowany a po AI-NEC-ie chyba jest tak, że jest dekodowany już w radiu i taki dźwięk już powiedzmy trochę zdegradowany trafia do procka :?:

 

Inaczej pisząc, jak idzie dźwięk po optyku do gra procek a jak po AI-NEC-ie to gra radio a procek tylko przesyła dalej sygnał z radia do wzmacniaczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...