Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za sposób montażu średniaka :D

Trzeba sobie jakoś radzić  :P

 

"prego krejze bondziorno italiano".... normalnie :P :P :P

respekcik po nawrocie :) , gdzieś przewijał sie tekst "hi-endowo vectra" (sobih :wink: ) a tu widze konkurencja... pomału sie robi hajłendowa 206'tka :P ... BTW fajne klocuszki

 

A tam hi-endowe, jeszcze przede mną kupa roboty, żeby to wszystko zestroić bo same klocki nie grają  :D

 

A jak wygląda sprawa z wooferami w tym niefortunnym miejscu? Wiem że z 2way jest ciężko ale u Ciebie chyba najgorzej nie jest?

 

Woofery jeszcze trochę buczą i wtedy słychać, że grają z drzwi, ale w szybkich kawałkach z perkusją ja nie słyszę aby woofery ciągnęły scenę w dół. Generalnie nie jest źle, ale też można jeszcze trochę poprawić i będę musiał to zrobić.

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciiiiii , to wyjdzie dopiero na końcu jak się już docelowo zestroi.

 

Strojenie strojeniem, ale ciężko jest przeoczyć to że udem zasłania się praktycznie cały głośnik :)... i właśnie dlatego nie lubię 206'tki :D

Edytowane przez mamusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strojenie strojeniem, ale ciężko jest przeoczyć to że udem zasłania się praktycznie cały głośnik :)... i właśnie dlatego nie lubię 206'tki :D

 

Poruszę tylko jedną z dwóch kwestii.

Umiejscowienie głośnika przy osobie tak szczupłej i wysokiej jak Stanec to mały problem, gdyż fotel jest odsunięty i głośnik jest "widoczny" a przy niskim cięciu to nie przeszkadza. Problem jest gdy obok siedzi pasażer na przykład w kurtce puchowej :zawstydzony: .

A drugą niedogodność to .... później właściciel opisze jak już wszystko dobrze pokroi (bo może mam uprzedzenia i nie mam racji :ph34r: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest gdy obok siedzi pasażer na przykład w kurtce puchowej :zawstydzony: .

 

Na to znajdzie sie sposób - wystarczy jeździć samemu albo pasażerów pakować na tylną kanapę (w niektórych autach podobno lepiej tam basuje) :rotfl:

 

 

Mam nadzieję że jak stanec uzna że już jest to zestrojone to uda mi się kiedyś odsłuchać jego auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strojenie strojeniem, ale ciężko jest przeoczyć to że udem zasłania się praktycznie cały głośnik :)... i właśnie dlatego nie lubię 206'tki :D

 

Z tym nie jest wcale tak źle, ponieważ głośnik jest pod kątem w stronę przodu a nie równolegle z autem, więc na codzień się go nie zasłania a dodatkowo w 3 way. Gdyby to był 2 way to mogłyby być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widziałem je na żywo,są dobrane kolorystycznie do podsufitki i reszty słupków.Lampa zrobiła swoje...

Na zdjęciu wygląda, jakby były niedopasowane do podsufitki. Ale jeśli na żywo są dopasowane, to OK.

Wcześniej już pisałem, jest to oczywiste, ale jeszcze raz napiszę - wykonanie miażdży cyce :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek - maczałeś w tym palce :) ? Bo gdzieś już podobne słupki widziałem u kogoś :)

:ok:

Na zdjęciu wygląda, jakby były niedopasowane do podsufitki. Ale jeśli na żywo są dopasowane, to OK.

Wcześniej już pisałem, jest to oczywiste, ale jeszcze raz napiszę - wykonanie miażdży cyce :hyhy:

Idealnie dopasowane kolorystycznie raczej nigdy nie będą ale w rzeczywistości jest lepiej niż na zdjęciu, trochę lampa za bardzo rozjaśniła :)

 

Poszła też pasywka pod tweeter i średniak, więc obecnie jest już docelowy 3 way plus sub ale brakuje jeszcze docelowego pieca pod sekcję niskotonową.

Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...