Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy zauważyłeś w kilku tematach :

1) Ten model ma problem z wypalanymi DVD-R ami ( zarówno z + jak i - ) :mur1: ;

2) Nawet flaczków nie chce czytać :rotfl: ;

Plusem tego modelu jest Max Tune Pro .... dzięki czemu współpracuje z każdym ryżowym transmiterkiem :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam bolączki tego modelu :hyhy:

 

Opcja jest taka, że prawdopodobnie dojdzie zmieniarka do wypalanych płyt (ori czyta bez większego problemu) lub będę dalej szukał już na spokojnie 9861 :wink2:

 

Co do ryżowych transmiterów, masz na myśli te robione przez małe chińskie rączki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wstępnych odsłuchów mogę napisać, że nowy średniak gra bardzo podobnie do RS802, gra lekko, jest detaliczny, nie jest natarczywy, bardzo fajnie się zgrywa z Supremo, na niektórych kawałkach dało się rownież usłyszeć w jakim terenie/pomieszczeniu był nagrywany dany utwór. Musi się jeszcze oczywiście rozegrać.

 

Co do woofera to po kilku godzinach odsłuchu mogę skrobnąć, że jest to woofer szybki, twardy, nie buczy na basie ani na fundamencie (również dolnej średnicy), ma całkiem niezłe zejście. Może nie takie jak R6A, ale niewiele mu brakuje. Kick raczej przeciętny, nie ma takiego wykopu, raczej stonowany profil brzmienia, u mnie buczy na średnicy i ogólny profil jego grania mi nie podchodzi. Posłucham go jeszcze przez weekend i zobaczymy czy coś się poprawi.

 

Następne będą Xeteci P6 a później wlecą pewnie na testy Dego SP.

 

To tyle na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda:

 

 

S802 Competition High End Mitteltöner

 

Nennbelastbarkeit 35 Watt

Musikbelastbarkeit 50 Watt

Impedanz 4 Ohm

Gleichstromwiderstand 3,6 Ohm

Wirkungsgrad 93 dB

Resonanzfrequenz 520 Hz

Einsatzbereich 550 Hz - 7 kHz

Außendurchmesser x Einbautiefe 85 mm / 19 mm

 

Mają taki sam Fs :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...