Skocz do zawartości

Skrzynia dB Drag 2x15"


RazeRX7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:zawstydzony: mój błąd obracałem się ostatnio na ebay.de i mi zostało

Powiem tak na chwilę obecną niczym mnie nie zaskoczył. podłączyłem swojego mutanta na 4ohm to tak gdzieś słabo to zagrało nie wiem dlaczego

Edytowane przez RazeRX7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek dla czego 60hz

bez dalszych pomiarów to tylko domysły

wystarczy inna objętość skrzyni w aucie

lub czy pomiar był robiony z kierowcą czy bez i już inna częstotliwość wychodzi

w sumie to i mdf patrząc na światowy db drag do lamusa odchodzi

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na chwilę obecną niczym mnie nie zaskoczył. podłączyłem swojego mutanta na 4ohm to tak gdzieś słabo to zagrało nie wiem dlaczego

Bo cudów bym sie nie spodziewał... Pozostaje mieć nadzieje ze jednak nie dałes za niego duzo bo tez niestety kiedys wyczytalem ze ta deklarowana moc to przy 16v...

Wiesz, Bartassowi tez nie siadł najwyrazniej bo na 5x15 wytargal praktycznie tyle co Nero na 2x 12 Pioneera 300w :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22 skoncz juz te sranie o ten piec,bo juz tego niechce mi sie czytac :zdegustowany: testowales ten piec ze tyle niby o nim wiesz?? a gowno wieszs :wsciekly: RazeRX7 pizgaj go w 0.5ohm i zxobaczysz dopiero co ten wynalazek potarafi,a jak bedziesz sluchal amatorow co gowno wiedza to bedzieszz zima w trampkach chodzil......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widać boli Cie ze kupiłęs lipe i teraz bedziesz bronił sie rekoma i nogami zeby nikt nie starał sie podwazyc jego fantastycznych zalet, bo defacto sprzedałes go dalej...

 

Nie wiem skad w Tobie tyle gniewu skoro tylko JEDEN RAZ na GG wspomnialem Ci ze to chyba nie był jednak najlepszy wybór..

 

Wystarczyło napisac, ze Ci nie siadł i szukałeś czegoś mocniejszego dlatego go sprzedałeś, a tak sam siebie tylko pogrążasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZytając kilka dni temu jakieś forum zagraniczne natknąłem się na notkę jakiegoś usera że ten piec ma niby niecałe 2,4kW przy pół oma, ale fakt faktem tak naprawdę to chyba nikt nie wie ile on ma(testów żadnych nie widziałem) i jeżeli usatysfakcjonuje użytkownika to chyba najważniejsze. Zyczę powodzenia na nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukając wiadomości na temat tego wzmaka można poczytać na zagranicznych forach podobne kłutnie, a nawet porównania z innymi wzmakami :)

 

Swoją drogą skoro ten wzmak jest taki zajebisty i dopracowany, że nie klęka przy 0,5ohma to dlaczego jest taki tani? Niby zwykły orion 2500D ma tylko 2,5kW w 1ohmie i niby 3,3kW przy 0,7ohma, a poniżej 1,5kzł nie schodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zajrzałem dzisiaj z ciekawości na forum i co widzę - żenada Panowie :zawstydzony:

Może 4-5 postów dotyczy zadanego prze ze mnie pytania, reszta dotyczy tego jaki mam beznadziejny, słaby, nie markowy, brzydki, nie ładny, klękający piec, ale tak w ogóle to o co Wam chodzi??? Zapłaciliście mi za niego??? Wasz pieniądz??? Tak samo sprawa dotyczy Mutantów. Nikt tych głośników nie miał nikt ich nie testował po za jednym użytkownikiem i już opinie wyrobione - jaki to szajs tyle pieniędzy i inne pierdoły. Dla mnie jako amatora uzyskanie na pierwszy sprzęt 141 dB to dużo - dla Was jest to zapewne mało, ale mi to lata.

Tak mam piec Kole Audio i głośniki Mutant-a jeśli kogo to tak razi to niech zamilknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby zwykły orion 2500D ma tylko 2,5kW w 1ohmie i niby 3,3kW przy 0,7ohma, a poniżej 1,5kzł nie schodzi

Schodzi, na forum ktoś swojego czasu miał za 1300zł

Wiem że masz i swoje się chwali no ale bez przesady :huh:

A sory zapomniałbym że Ty to ten Pan któremu allegro poprawia dźwięk i wygląd :rotfl:

 

Tak samo sprawa dotyczy Mutantów. Nikt tych głośników nie miał nikt ich nie testował po za jednym użytkownikiem

Nawet nie wiedziałem że to taki rodzynek u nas w kraju :rotfl:

Żyjesz w błędzie ale co tam przecież masz wyszystko "naj" i lepiej niech już tak pozostanie :chytry:

Dla mnie jako amatora uzyskanie na pierwszy sprzęt 141 dB to dużo - dla Was jest to zapewne mało, ale mi to lata.

Z tym się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...