Skocz do zawartości

Skrzynia dB Drag 2x15"


RazeRX7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nadeszła pora na mnie ;)

Otóż sprzęt skompletowany teraz czas na skrzynie.

Przetworniki to 2xMutant Conquest 15".

Skrzynia ma być typowo pod dB drag-a strojona na 60Hz

Wstępny projekt wygląda tak:

http://img64.imageshack.us/img64/4443/skrzyniay.jpg

Wymiary jak i litraż skrzyni znam. Chodzi mi o jej wykończenie pod zawody. Planuje wykonać ją z MDF-u 22m. Przednia ściana podwójna 44mm. Co radzicie jeszcze zrobić ze skrzynią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RazeRX7 przy "kulawych" 0,7 kw rms 141db to moze i dobry wynik, przy czym musisz wziasc pod uwage za kazde nastepne 3 db to RAZ glosniej, oczywiscie ma tu wplyw naprawde kazdy czynnik, jak szerszen napisal to temat morze a nawet ocan,ale patrzac analogicznie i czysto teoretycznie, to przy Twoich 4 kW wynik skonczylby sie na ok 149-150 db a tak nie jest bo rownie dobrze mozesz tyle pyknac z 3 kW ale i z 5 kW wszystko zalezy od czau checi i dostepnosci podstawowego w tej zabawie przyzadu jaki jest term....ometr:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero_partner - się wie ;), że mnóstwo rzeczy ma na to wpływ z tego co wyczytałem to nawet temp. powietrza ;). Głównie chodzi mi o to czy skrzynia dobrze zaprojektowana pod dB. Czym wykończyć ją w środku??

hehepack -> Kole Audio Trax1-7000D dawny piec bbartasswlkp ;) może i kulawe te 4Kw ale lepsze takie kulawe niż 0,7 kulawe :D :D :D

Edytowane przez RazeRX7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonsr60 - Opel Astra 1,6. trzeba będzie kombinować mocowanie bo raczej p&p nie podejdzie??

hehepack - widzę bardzo chcesz mi udowodnić, że ten wzmacniacz nie ma 4kW :) - brawo za poświęcenie i chęci :rolleyes: . Ma czy nie ma kupiłem go za "dobrą" cenę tak mi się przynajmniej wydaje. Nawet niech ma przy 12v i przy 1 ohm 2kW - mi to wystarcza :). Chwalę się danymi z pudełka może i jestem głupi cóż :rozpacz:

że tak powiem temat schodzi z "tematu"

 

349E -> 1,373zł :zdrowko: - tak tylko dla jasności napiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...