Skocz do zawartości

Hertz DSK v ESK


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmmm to juz nie musze sie martwic jak ktos mówi ze tweeter troche ostrzy ;D mozliwe ze neo 25 jest ostre choc ja mam je skierowane prosto na uszy i jakos nie mam takiego wrazenia by ostrzyło :) moze przez ustawienia wzmak itp ale w takim razie jak z hsk są lagodniejsze to juz wogole lajcik :) dzięki za to info ;) fajnie jakby ktos to potwierdził jeszcze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był okres, że przez chwilę jeździłem z Neo 25s i szczerze mówiąc to biorąc pod uwagę cenę za jaką można je kupić i zakładając, że ori zwrotki do niczego poza kurzeniem na półce nie wykorzystamy to na moje ucho grały znośnie. Oczywiście radzę wziąć na to poprawkę bo znośnie za 50zł to nie jest to samo co znośnie za 500zł ;) Wydaje mi się, że tweeter z zestawu HSK ma zbliżone możliwości, a kluczową sprawą jest zwrotka, ale niestety nie miałem okazji odsłuchać obydwu tweeterów na w/w konfiguracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie do wlasnego tematu wtracam ale tak sie rozwina ze nie wiem czy kto kolwiek zauwazy o co pytam ...a mianowicie jak juz kupie dwa zestawy HSK to jak i gdzie zamontowac te 4 tweetery prosze o jakies porady i pomysly ...dwa napewno w oslony lusterek tak mysle .. a gdzie droga dwojke twitkow ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej w slupku ale to trzeba przerobic slupek moze sie ktos tym zajmuje ...bo jak bym dal w obudowe lusterka to niema problemu bo znalazlem juz gotowe przerobione do moztazu tweetera ale jak ktos na gotowe slupki do bmw e36 coupe to jestem zainteresowany ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wzmak Phase RS4, w przyszlosci jakis sub na tyl, teraz porzadnie wygluszone drzwi GMS 04 i chce kupic do nich HSK z tej starszej serii, czy przeznaczajac 100-150zl wiecej dostane zestaw bijacy na glowe te hsk? Tak zeby zgrac je z moim wzmacniaczem. Czy nie kombinowac i brac HSK a jesli basu bedzie za malo to jakis sub.

Muza to trance, hip-hop..

Sorki mariom3 za wtracanie sie ale nie chce tworzyc nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...