Skocz do zawartości

Glosniki Z dobrym basem


pampuch1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ja mam do was takie pytanie poniewaz juz nie moge miec suba w aucie i teraz mam problem z basem:(. Mama glosniki powerbass L-60c z przodu i tak szczerze mowiac one to prawie nie maja wogole basu:( I dlatego chcialbym zakupic jakies glosniki by byl bas. Moge wydac na nie max 400 zl.Moga byc uzywane. Auto to Seat toledo II. Wzmacniacz mam alipne 3542 ktory pasowaloby by je uciagnal. Pozdrawiam i oczekuje na odp:) Edytowane przez pampuch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekarka? STP? GMS? Czym dokladnie?

 

I tak jak mowi wasylwek, na pewno dobrze glosniki sa podpiete, nei jest gdzies zamieniony plus z minusem?

 

Tasma dekarska Tytan. Nie no napewno jest podpiete tak jak ma byc, A moze wzmacniacz?? Chociaz mysle ze nie bo mam dwa identyczne i na obydwu tak samo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się :kwasny: .

 

Jeżeli autor ma zamiar "falować" dachem to nie na 165mm, każdy ma inne oczekiwania co do ...pojęcia basu :kwasny: .

Stawiam sporo, że jeżeli power bas nie "basuje" w wytłumionych furtkach (nawet tym dekarskim czymś :rotfl: ) to jest babol w znaczku na kablu :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się :kwasny: .

 

Jeżeli autor ma zamiar "falować" dachem to nie na 165mm, każdy ma inne oczekiwania co do ...pojęcia basu :kwasny: .

Stawiam sporo, że jeżeli power bas nie "basuje" w wytłumionych furtkach (nawet tym dekarskim czymś :rotfl: ) to jest babol w znaczku na kablu :wink2:

 

Nie "falować" tylko zeby byl ten bass. Ale ja was prosilem zebyscie jak cos podali mi jakies glosniki wiec prosze nadal o to:) Tamte pojda do garazu i bedzie git:D A kable glosnikowe mam 1.5mm

Edytowane przez pampuch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz mam alipne 3542

Podpięty do nich ?

Hmm polecę Ci takie:

Beyma M6 power , audiosystem 165 ph takie miałem, ćwiczyłem i bas mają

Hertz HSK 165 słyszałem i również bas mają

Jak z nich też nie będzie (upragnionego) "bassu" to ja wysiadam z tematu.

 

Twoje power bassy (jak sama nazwa mówi) też go zapewne mają ino cza ...poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem te głośniczki kilka razy i ja na pewno nie zarzucił bym im brak basu - no może nie jest to bas pokroju R6A czy HSK ale dobrze zasilone potrafią zatrząść nogawkami.

Zamień na próbę miejscami kabelki na jednym kanale i napisz jak będzie wtedy?

 

 

Jak to nie pomoże to zaraz pod nosem masz dystrybutora więc podjedź do nich i powiedz że POWER-BASS nie ma basu biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie czepiajcie się...tez miałem pb tylko że s6c...i też nie było z nich za dużo basu;/ może to te drzwi...im nie pasowały czy coś....drzwi drzwiom nie równe...i może akurat w seat toledo tak juz jest;/dlatego trzeba by wysluchac osoby ktora ma taki samochod i jak u niego z dolnym pasmem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze zeby rozsadnie zaaplikowane s6c/ls60c nie basowaly, u mnie w dupnych wrotach naprawde dawaly rady i to pod budzetliga 50w...

 

 

Niedawno w matizie pod ktoras z CDE wrzucalem duzo mniej "basujace " woofki a mianowcie MDS classic i tez potrafily wyjąć z kieszeni stosunkowo wiele jak na 17/20W z radia...

 

Obstwaim powżny bład w aplikacji nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi Gilotyna znam dokładnie ...odwrotne przypadki :lol: .

 

Autor "zwątpił" czy jak? To MUSI zabasować nie ma bata, że nie obstawiam 100%, że albo fazy albo totalnie zła aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony również mogę polecić hertza hsk. mam woofery z zestawu hsk 163 i do tej pory nie mogę się nadziwić jak potrafią kopnąć. nie są cięte od dołu i chyba nie muszą być.

 

Zaryzykuję stwierdzenie że każde woofery powinno się odciąć od dołu żeby je odciążyć od częstotliwości których nie są (z racji wymiaru) poprawnie przenieść. Nawet jak nie miałem subbasu to na te 40-50Hz odcinałem woofery zawsze i zawsze kończyło się to lepszym otwarciem w stronę średnicy, lepszą punktualnością w zakresie midbasu, sceny nie ciągneło tak do dołu. Nawet jeśli w aucie nie ma subbasowego głośnika to nie starajmy się robić z wooferów głośników subbasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...