Skocz do zawartości

Zmieniarka Alpine na nasze drogi


Morfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

jestem posiadaczem CHA-S604. Bolce mam ustawione poprawnie - według instrukcji. Zmieniarka zamontowana jest w aucie pionowo. Niestety jeżdżąc po naszych drogach nie ma utworu, którego wysłuchałbym od początku do końca bez problemów... W sumie, zainwestowałem w Alpine, ponieważ w Nakach przeskakiwało mi nawet radio (a humory jakie miało). Obecnie radio mi nie przeskakuje, jednak skacze zmieniarka. I tak się zastanawiam, czy jeśli wymienię zmieniarkę, to problem ustanie?

 

Rozglądałem się trochę za zmieniarkami i nie wiem, co wybrać. Czy S614 lub S624 będzie dobrym wyborem?

 

Dodam, że mam radio z AI-Net, kabel AI-Net i magazynek na 6CD.

 

Ps. czy po AI-Net chodzi CD-TEXT? W S604 z tego, co wiem nie ma CD-TEXT, jednak, czy w nowszych modelach będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jestem posiadaczem CHA-S604. Bolce mam ustawione poprawnie - według instrukcji. Zmieniarka zamontowana jest w aucie pionowo. Niestety jeżdżąc po naszych drogach nie ma utworu, którego wysłuchałbym od początku do końca bez problemów... W sumie, zainwestowałem w Alpine, ponieważ w Nakach przeskakiwało mi nawet radio (a humory jakie miało). Obecnie radio mi nie przeskakuje, jednak skacze zmieniarka. I tak się zastanawiam, czy jeśli wymienię zmieniarkę, to problem ustanie?

PenDrive, inne podobne, raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam 624 od lat i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów.

Dawne to były dzieje , ale tez kiedyś użytkowałem zmieniarki.

To nie jest jedynie kwestia sprzętu , ale tez wyboru miejsca montażu, rodzaju pojazdu , rodzaju i stanu zawieszenia ( twarde bądź usztywnione ) i stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na 90% ma ostro wytyrany egzemplarz.

 

Większość osób wie w czym to mam zamontowane

 

no i faktycznie dosyć komfortowy zgredek jest ;)

 

O to własnie biega , co innego zapakować taką zmieniarkę w S-klasę i spokojnie sie przemieszczać , a co innego jakieś usztywnione GTi . W jednym bedzie jeszcze spokojnie pracowało kilka lat w innym już nie da rady.

Jeżeli chce zawsze i wszędzie, to recepta na lekarstwo wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PenDrive, inne podobne, raz a dobrze.

 

Niestety, jednak nie spotkałem się jeszcze z adapterem do Alpine, który potrafi odtwarzać FLAC-ki. Nie po to mam tyle oryginalnych płyt, aby się na USB przesiadać.

 

Skoro nikt nie ma problemu, to czas rozebrać zmieniarkę i sprawdzić, co jej dolega. Być może uda się kupić zwłoki (po 10 pln z padniętym laserem chodzą) i wymienić samo "zawieszenie" napędu. Ewentualnie trzeba będzie zapolować na S624.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...