Skocz do zawartości

Wzmacniacz do yakuzy 15"


Suhy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie,potrzebuje jakis konkretny wzmak zeby wycisnac wszystko z tego glosniczka:)

Wczesniej mialem Peiying B2H76R moze i jest w miare mocny ale kontroli zero,takze ta firme sobie odpuszczam.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za 449zł z presyłką moge Ci zaproponowac takiego Carpowera nówka z gwarancją ---> http://www.monacor.pl/offer.dhtml?oid=68401

Ma 500 RMS w 4 ohm wiec powinien Ci juz dobrze rozbujac tego suba.

Lub Mac Audio Fearless 1000D - 600 RMS 4 ohm, bardzo pożądny wzmacniacz i przyszłościowy przy zmianie głośnika bo w 2 ohm ma 900 RMS

Cena za Mac Audio z przesyłką to jakies 789zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 500 RMS w 4 ohm wiec powinien Ci juz dobrze rozbujac tego suba.

372W 4Ω przy 13,5V

Juz lepiej atx990 zlapac

Zdecydowanie, bądź tańszy lecz słabszy PCH828ATX

Swoją drogą szkoda że w chwili obecnej nie mam autka gdyż mam Concord'a CA2100 chętnie bym sprawdził jak zasila yankę piec który obecnie kosztuje ok ~120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik gemi dnia 28 lipiec 2010 - 10:16 napisał

Ma 500 RMS w 4 ohm wiec powinien Ci juz dobrze rozbujac tego suba.

 

372W 4Ω przy 13,5V

Tylko w tym linku jest pomiar przy napięciu 13,5 v skąd wiesz czy przy 14,4v nie ma faktycznie 500 RMS, bo pomiary dokonywane są też przy takim napięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym linku jest pomiar przy napięciu 13,5 v skąd wiesz czy przy 14,4v nie ma faktycznie 500 RMS

ocho te 128W kryje się w 0,9V hmm ciekawe, użyj logiki

Po za tym co Ci po tych "500W" jak chyba nie o taki wzmocniony sygnał nam chodzi

Mam yakuzę 15' chcesz podjedź możemy sprawdzić jak radzi sobie z nią carpower

Ciekaw jestem jak autor tematu uzyska 14,4v przy rozkręconej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy do yakuzy 15'' cp 1502 sie kompletnie nie nadaje, wiem bo mialem monacora i bylem rozczarowany efektem. Juz lepiej atx990 zlapac.

Też myśle że głośnik będzie się podobnie zachowywał jak na tym peiyingu.

Ile masz pieniedzy na wzmachol?

A co do cashu to póki co to 500zł.

Tego Atx 990 przegapiłem ostatnio na allegro poszedł za bodajże 420 zł,ponoc model ZX3 - T2D to to samo więc nie wiem czy pchać się w tego Boshmana,czy szukać czegoś bardziej "firmowego".

Edytowane przez Suhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ci zaproponuje IMPULSE SD500 kupisz go za grosze pewnie do 200zł , ostatni taki poszed za 160zł ,

Dane z pomiarow

Impulse SD-500

 

1 × 189 Watt Kanal 1 an 4 Ohm

2 × 185 Watt Kanal 1 + 2 an 4 Ohm

 

1 × 595 Watt Kanal 1 + 2 gebrückt an 4 Ohm

 

Yakuze zapewne pogoni az milo a cena jest komiczna , sam chcialem go kupic ale obecny wzmak ( od dwoch dni ) radzi sobie bez problemu z obecnym subem a ze jest stabilny w 2ohm to jak bede chcial zwiekszyc moc to tylko zmiana suba i jazda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam PSX-D1 ( jest to dokładnie ten sam wzmacniacz co Atx 990, Z-M1 itp)w zasadzie mam dwa takie wzmacniacze jeden z pilotem a drugi bez wzmacniacze są w bardzo dobrym stanie praktycznie nie zniszczone itp

Do jednego jest oryginalny karton

 

Cena za ten bez pilota 430zł

http://allegro.pl/item1165978244_boschmann_psx_d1_cyfrowy_monoblok_pch_990_atx.html

 

Za ten z pilotem i pudłem 460zł

http://allegro.pl/item1165978265_boschmann_z_m1_cyfrowy_monoblok_psx_d1_990atx.html

 

Jak coś to PW albo gg 5915447

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt Velocity ( prawie nówka ) VPA 2140 PRO

Dane i zdjecia tutaj http://allegro.pl/item1159412891_velocity_vpa_2140_pro_1000w_max_slask.html

Full zestaw z pilotem.

 

Cena 570 z wysyłką. Stan bdb- fotki

 

http://img18.imageshack.us/img18/4811/dsc02855gq.th.jpghttp://img695.imageshack.us/img695/3256/dsc02856v.th.jpghttp://img27.imageshack.us/img27/7224/dsc02850z.th.jpghttp://img156.imageshack.us/img156/3139/dsc02860l.th.jpghttp://img136.imageshack.us/img136/3396/dsc02857q.th.jpghttp://img30.imageshack.us/img30/9531/dsc02858r.th.jpg

 

Moim zdaniem to najlepiej grający piec klasy 500 RMS@4 Ohm z nowych do 600 zł. Sam fakt tego, jak wykonany i że ma Subsonica o czymś świadczą. Mozliwosc odbioru osobistego i podłączenia na Twoim setupie i dowolne sprawdzenie. Nigdy nie grzebany.

 

Kontakt PW lub GG 2164944

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobieranie sprzetu czysto teoretycznie tz: to ma 400w a to 500w to juz bedzie elegancko.. heahe nic bardziej mylnego.

Masz 500zl to juz nie najgorzej i mozna by sie pokusic o jakiegos monobloka bo trafiaja sie okazje, a okazja napewno nie jest atx990 za 400 pare zł hahaha stary klocek ktory rok dwa temu smigal po 350zł nawet nizej.

Nie ma co sie sugerowac wysokimi cenami w sklepach jak tylko dac sobie na wstrzymanie i poszukac czegos fejnego.

Smieszny JBL 1201.1 kupisz za 600zl i smiga dosyc przyjemnie, razem z yakuza spisywal sie dobrze.

 

Kocopoły typu ALIEN itp to strata kasy i nerwow, to sa drogie i tandetne klocki nie warte uwagi w tej kasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare slow w ramach sprostowania tego co tu koledzy pisza otoz

 

PCH828ATX nie jest zbyt mocnym wzmacniaczem i nie oplaca sie go kupowac do yakuzy

 

PSX-D1 to NIE jest to samo co 990ATX, sa to dwa zupelnie rozne wzmcniacze, zupelnie inne klasy, ilosc kanalow itp

 

ZX3 - T2D to to samo co 990ATX ale przy obcenych cenach za jakie mozna wyrwac fajne klocki to sie nie oplaca go kupowac za wiecej niz 350zl IMO

 

natomiast dla carpowera yakuza to za 'ciezki' glosnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCH828ATX nie jest zbyt mocnym wzmacniaczem i nie oplaca sie go kupowac do yakuzy

Heh akurat tak się składa że mam ten wzmacniacz i ten głośnik i wiem co piszę

Testowałeś te dwa klocki w tym samym połączeniu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wszystkie te wzmcniacze o ktorych pisalem oprocz psx d1 ale mialem 2x psx d2

 

yakuze mialem 12"

 

wszystkie te sprzetu zostaly sprzedane lata temu do ludzi z forum

 

pozdro

Czyli jednak nie :rolleyes:

Ja dodam od siebie że jeden z userów tego forum pod tym piecem gonił dwie yakuzy 15'

Widziałem i słyszałem ^_^

Nie twierdzę że to jakiś mocny piecyk bo z tego co można odczytać choć by w historii allegro to według producenta ma 500W w mostku dla 4 ohm i oczywiście się z tym nie zgadzam ale jednak dla jednej yakuzy jest wystarczający, trudno mi ocenić ile ma w rzeczywistości ale można go wyrwać w dobrej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest moja subiektywna opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzac

 

swoje w zyciu slyszalem i dla mnie poprostu nie oplca sie go kupowac, zwlaszcza przy zalozeniach jakie stawia kolega - autor tematu

 

kiedys wmiare mocnych wzmcniaczy w klasie budżet do 'lupania' bylo jak na lekarstwo teraz jest tego cala masa i jest w czym wybierac

 

kolega mial juz B2H76R a to jest mniejwiecej podobny poziom i nie ma sie co oszukiwac ze jest inaczej

 

kolega wyraznie napisal ze szuka czegos co bedzie odczuwalnie lepsze

 

 

 

obecnie z bm jesli sie uda tanio znalesc to warto brac psx-d2 bo to naprawde spoko wzmacniacz

ale mowie spoko jesli kupimy go w niskiej cenie

 

 

audio system jest jak najbardziej ok

mialem kiedys F4-240 oraz F2-280

sa naprawde mocne jak na swoje kompaktowe rozmiary

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mial juz B2H76R a to jest mniejwiecej podobny poziom i nie ma sie co oszukiwac ze jest inaczej

ige wiesz takie porównanie :zawstydzony: jak ja teraz go sprzedam :rotfl:

 

 

JA ci zaproponuje IMPULSE SD500 kupisz go za grosze pewnie do 200zł , ostatni taki poszed za 160zł ,

Czy aby na pewno :rolleyes:

IMPULSE SD500 (zakończona aukcja)

IMPULSE SD500 (obecna)

Swoją drogą sanders156 napisałeś jednego posta a zobacz jak ożywiłeś aukcję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownanie moze zbyt doslowne, nigdy nie mialem peiying i nie zamierzam ale to jest podobna liga

tam zabardzo nie ma co wymyslic konstrukcyjnie zeby bylo tanio i prosto

 

ps. jak cena jest dobra to sie kupiec zawsze znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu mam nadzieje ze przy poprzedniej aukcji sie ktos rozmyslil a nie ze sprzedawca jest lewy , nie zwrocilem uwagi ze to ten sam gosc i faktycznie sie ozywilo , bo trzeba przyznac ze tyle mocy za taka kase to dobry wybor chyba ze tym razem cena poszybuje duzo wyzej niz poprzednio , ale z drugiej strony o alternatywy iezko nawet do 300zł ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy pamietaj ze ten jbl jest ok ale uwazaj zebys nie przeplacil bo jakis rarytas to to nie jest. jak go zlapiesz za 500zl max 600zl to wez, a jak cena bedzie szla w gore to na spokojnie podchodz do kupna. Wiesz fajnie sie czyta o sprzecie jak chcesz kupic heahe inaczej sprawa wyglada przy sprzedazy...

ahas on smiga do 2ohm co troche ogranicza dlatego tez nie jest wart wiekszej kaski.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki przynajmniej trochę się dowiedziałem,na co zwrócić uwagę.Ten JBL póki co to stoii za 650zł atx 990 tez się pojawił ale za 400zł,więc poczekam aż trafi się coś w normlaniejszej kwocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...