Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzis z rana zaraz po wyprawie do przedszkola pojechałem do VW po nowa ramkę 1DIN.

Co orginal, to orginal, a nie te badziewie z ebay czy allegro.

Rux już nie pamiętam kiedy ostatnio był używany, to stwierdziłem ze starczy już jazdy z dwoma radiami i pytań znajomych dlaczego mam dwa radia :rotfl:

 

Wszystko co potrzebne do montażu  mam już w domu, tylko jednego brakuje, chęci :cisza:

 

Jak pisałem na poprzedniej stronie to zakupiłem przewód optyczny Alpine, są to dodawane do zmieniarki DVD.

Pasuje idealnie.

 

Tu parę zdjęć z nowych nabytków

post-1952-0-97418500-1386838091_thumb.jpg

post-1952-0-38280700-1386838123_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bajka, bardzo fajnie spasowane, a dodatkowy plus że masz dodatkową kieszeń na graty :ok:

 

Rux już nie pamiętam kiedy ostatnio był używany, to stwierdziłem ze starczy już jazdy z dwoma radiami i pytań znajomych dlaczego mam dwa radia :rotfl:

'Panie, po co Ci dwa radia?!' :rotfl:  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie dzis probowalem tak.

Włączyłem na Tuner, radio gra normalnie ( czytaj jest szum w glosnikach )

Odłącze przewod optyczny ktory wychodzi z jednostki do procesora, koniec nie ma głosu w glosnikach.

Czyli co, a no to ze sygnał z tunera jest wysyłany rownież po optyku, zamiast po ai-net i to mnie strasznie dziwi.

 

Samego DVA nie probowalem , po 1 brak odpowiednio długich przewodów RCA, po 2 brak wejścia optycznego w jednostce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede tego sprawdzać, bo nie mam tylu długich przewodów RCA to raz, dwa to potrzebuje wejście optyczne dla airporta a trzy to, to ze moze bedzie inny procesor ;) Jesli clarion hx d2 miał wejście optyczne to juz dawno miał bym go włożonego w samochodzie i nie musiałbym kupować DVA-9965r. A na 4way z jednostki tez mi jakos specjalnie nie zależy, bo mam tylko 2drogi plus sub.

Biedne moje szwagry, nie umia tego pojąć dlaczego takie brzydkie radio włożyłem do auta. W tym starym miałem usb a tu nie ma :D I bede musiał teraz płyty nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


DVA-9965

bo mam tylko 2drogi plus sub.

Tym bardziej :) Kupiłeś baby F1 żeby służyło jako płytoczytacz, gdzie ten klocek gra lepiej jak h700. Idź do bagażnika i podłącz tam sobie wszystko i zrób strojenie. Gwarantuje Ci że po powrocie do 700 będzie Ci ubogo. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze, kto to wie ;)

 

A wiec tak, dzis byłem u Nakamichi (za co jeszcze raz dziękuje) wypróbować inne z serii Dva, a dokładnie próbowaliśmy 9860 i tam wszystko gra tak jak chce :)

I sa dwa wyjścia, przeróbka procka lub wymiana radia na model wymieniony wyższej.

 

Co chyba tez tak zrobię, z tym ze chwilowo sie jeszcze wstrzymam z ta wymiana radia do czasu aż bedzie nowy procesor :D a to wszystko po nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle ze mosconi działa bez problemu z alpine, bo jest odpowiedni przewód,

oraz ze z pc wybiera się jakie i kiedy wejścia maja być aktywne.

 

Paweł jak już pisałem chwilowo nic nie kombinuje i czekam na nowy procesor, zobaczę jak tam mi się sprawy skomplikują :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...